[Güncellendi] [v1.1] THT - Anonim Ücretsiz SMS Gönderici v1 - [Türkiye ve Azerbaycan gönderim destekli!]

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Kullanıcı girişi birnevi Navigasyonduur arkadaslar Api ekle butonlarını girişe ekledim çünkü Ana Sayfa cok doluydu ve program cok kalabalık olurdu şimdide biraz kalabalık ama herneyse :D

Ozgurdonertas

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
407
1
Webbixy
v2 sinin canavar gibi olacağını düşünüyorum farklı fikirler geldi bi önceki konudada bahsetmiştim toplu sms gelirse bu tutar diye yapcağına inanıyorum.

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
v2 sinin canavar gibi olacağını düşünüyorum farklı fikirler geldi bi önceki konudada bahsetmiştim toplu sms gelirse bu tutar diye yapcağına inanıyorum.

Hocam v2 yaparsam Gönderim 2 siteden olur biri suan kullandıgım textlocal 2. olacak olan ise iletimerkezi orda davette 1000 kredi veriyorlar bu kredi ile toplu sms gönderim yapabilirim davet ettim kuzeni sonra aradı site onaylıyormusunz diye oda bilmemiş sonra arayın demiş ama geri dönmemişler bidaha deniyecem eğer olursa v2 de yaparım ama olmazsa belki cebimden paket alırım Teşekkürler

Yollamadı :/ Apiler bozuk herhal.

hocam apileirn oldugu kutunun en altlarındakiler güncel bu arada programın acılısında (sms gönderme sayfası) tht üyeleri tarafından eklenen apileri işaretleyin Calpim nickli olan üyenin apisini seçin o api de günceldir teşekkürler ve ayrıca 1/5 oranında göndermeme durumu oluyor denk gelmiş olabilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rhavenix

Yeni üye
31 Ara 2018
16
0
hocam apiler mi sorunlu yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum anlamadım :D mesaj bir kez gitti aynı apiden de farklı apiden de daha da mesaj atamadım

31 Ara 2018
120
0
Selamın Aleyküm Kardeşim Ufak bi sorum var Programda Veri çekiyorsun onu gördüm Programda her hangi bi virus yok ama veri çektiğine rasladım

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
e.s güzel yapıtlar var demekki daha güzel soru sorucam eğer net yok ise çalışmaz demi ????

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.