Günlük 35.000 Satoshi [Ödeme Kanıtlı] //Axsus

Axsus

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
329
0
Nereye
güzel site acaba kaç günde ödeme alabilicem :D

Hocam günde değil zaten günde 35k satoshi kazanamabiliyorsun ve min ödeme 15k satoshi yani sen düşün :D

biriktirdiğimiz btc ye yeni bir kart alabiliyor muyuz öyle yapmak daha mantıklı gibi geldi
Evet hocam bende onu düşünmüştüm o fikire yöneldim bende

Aynı konuyu bende açmışım kusura bakma :D
önemli değil dostum :D

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
15k nız olduğu zaman ücrete dönüştürmeyin 2. bir kart alıp devam edin daha hızlı gelişirsiniz. Bir de bitcoin cüzdanıma aktarıldığı zaman oradan nasıl çekebilirim ?

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
site ödüyor daha önceki sitelerinide biliodum 2 ayda bir kapatıolar yeni yere geçiolar para yatırmayın ne koparabilirseniz koparın

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
0.00017335BTC biriktirdim de kapanma gibi bir durumu varsa hesaba aktarayım mı yoksa biriktirip kart mı alayım

Axsus

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
329
0
Nereye
Sayende 3 kurus kazandım kardes sagol

Mecaz anlamda söylüyorsan Sağol Ne Mutlu Bana :)

0.00017335BTC biriktirdim de kapanma gibi bir durumu varsa hesaba aktarayım mı yoksa biriktirip kart mı alayım

Ben ilk ödememi aldım şimdi biriktiriyorum kart alıcam ama riskide var bilmiyorum yani.

EDİT: Hocam biriktirdiklerinizi çekin sonra kart alacağınız zaman deposit yapın daha mantıklı bende öyle yapayım :)

Son düzenleme:

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Mecaz anlamda söylüyorsan Sağol Ne Mutlu Bana :)

Ben ilk ödememi aldım şimdi biriktiriyorum kart alıcam ama riskide var bilmiyorum yani.

EDİT: Hocam biriktirdiklerinizi çekin sonra kart alacağınız zaman deposit yapın daha mantıklı bende öyle yapayım :)
hocam şuan 20 k ya yaklaştım 30 k sonra 2. kartı alıcam da çekeyim mi deposit olayı nedir bilmiyorum ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.