Günlük 40 50 tl nasıl kazanılır?

elizaoficial

Yeni üye
3 Mar 2019
7
0
RUSİA
Merhaba arkadaşlar kredi borçlarımdan dolayı ek gelir olarak günlük 40 50 tl nasıl kazana bilirim İnternete yardımcı olursanız sevinirim herkese iyi forumlar

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,900
456
85
u bilmiyorum maalesef
Sıfır bir in 8.bölümü çıktığında 2 günde min link kısaltma ile 20 25$ kasabilirsin :) bc.vc için söyledim sadece.

Anladığın bi işi yapabilirsin yazılım tasarım freelance olarak onun dışında sosyal medya takipçileri satabilirsin

bygarez123

Üye
1 Şub 2019
119
0
Sıfır bir in 8.bölümü çıktığında 2 günde min link kısaltma ile 20 25$ kasabilirsin :) bc.vc için söyledim sadece.

Anladığın bi işi yapabilirsin yazılım tasarım freelance olarak onun dışında sosyal medya takipçileri satabilirsin

hocam bende sıfır bir paylaşcam instagram sayfası açtım dün biraz tkaipçi attım 1.5k fln şimdi nerde paylaşırsam o kadar para kazanırım

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,900
456
85
u bilmiyorum maalesef
hocam bende sıfır bir paylaşcam instagram sayfası açtım dün biraz tkaipçi attım 1.5k fln şimdi nerde paylaşırsam o kadar para kazanırım

Paylaşacağın mecra Twitter #sıfırbir #sifirbir etiketleri twitter blutv nin sıfır bir gönderi altlarına youtube sıfır bir ile yüklendiği tarih 1 haftadan az olanlarda paylaşsan yeterli

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Merhaba Link Kisalatmalar La kazanabilirsin + Coin Programlaro vs Oluyor Reklama Tiklayarak kazanabilirsin Boyle Uygulamlar Youtubede Var Ufak arastirma Yapmani Oneririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.