Günlük Dua

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
Rabbimiz dünyada sıkışmış olan kalbimizi merhametinle genişlet Bu Duamızı
Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) hürmetine kabul eyle. Amin Amin Amin :)

imka123

Kıdemli Üye
28 Eki 2014
4,238
1
İstanbul
7vRdda.jpg

Son düzenleme:
31 Tem 2016
60
0
Biz,kısık sesleriz...minareleri,
Sen,ezansız bırakma Allahım!
Ya çağır şurda bal yapanlarını,
Ya kovansız bırakma Allahım!
Mahyasızdır minareler...göğü de,
Kehkeşansız bırakma Allahım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allahım!
Bize güç ver...cihad meydanını,
Pehlivansız bırakma Allahım!
Kahraman bekleyen yığınlarını,
Kahramansız bırakma Allah'ım!
Bilelim hasma karşı koymasını,
Bizi cansız bırakma Allah'ım!
Yarının yollarında yılları da,
Ramazansız bırakma Allah'ım!
Ya dağıt kimsesiz kalan sürünü,
Ya çobansız bırakma Allah'ım!
Bizi sen sevgisiz,susuz,havasız;
Ve vatansız bırakma Allah'ım!
Müslümanlıkla yoğrulan yurdu,
Müslümansız bırakma Allah'ım!

TheUstad123

Yeni üye
31 Tem 2016
44
0
Allahım senin Bilipte Benim Bilmediğim nice şeyler vardır sen hayırlılarını Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) hürmetine çıkar karşımıza Rabbim.

CanonH

Üye
30 Tem 2016
184
0
Allah'ım gideceğimiz yol hayırlı değilse eğer o yoldan bizi uzaklaştır, Hayırlı ise o yolda devam etmeyi sen bize Nasib Eyle.. Hayırlar Çıkar Karşımıza Rabbim.. Amin Amin Amin..

CanonH

Üye
30 Tem 2016
184
0
Lâilâhe illa ente sübhâneke innî küntü mine’z-zâlimîn.

Allâh’ım! Senden başka ilâh yoktur, Seni her çeşit kusurdan tenzîh ederim. Ben nefsime zulüm edenlerdenim.”

CanonH

Üye
30 Tem 2016
184
0
“Allah’ım! Cehennem azabından, kabir azabından, Mesih ve Deccal’ın fitnesinden, hayat ve ölüm fitnesinden Sana sığınırım.” (Kütüb-i Sitte)

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
"Allahım! Her giriş ve çıkışımda senden hayır diliyorum. Allah'ın adıyla evimize girer, Allah'ın adıyla çıkarız ve Rabbimize dayanıp güveniriz." (Ebu Davud, Edeb: 112)

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Okunuşu: "Bismillahi tevekkeltu alellahi la havle ve la guvvete illa billahil aliyyil azim."
Anlamı: "Allah'ın adını anarak (evimden çıkıyorum) ben, Allah'a dayanıp tevekkül ettim. (her türlü) kuvvet ve kudret ancak yüce Allah'ın yardımıyladır." (Tirmizi, deavat: 34)

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
Gece Uykudan Önce Okunacak Dua:

Okunuşu: "Bismike Allahumme emutu ve ehya."
Anlamı: "Senin adını anarak ölür ve dirilirim (uyur ve uyanırım) Allahım!" (Buhari, Deavat: 7)

Sartmanx

Katılımcı Üye
21 May 2016
585
1
>Ente Mevlene Fensurne Elel Gavmil Kefirin<
''Sen bizm rabbimizsin Kafirlen topluluğuna karşı bize yardım eyle (Bizi Galip Kıl)''

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.