Günün Sözü

zHypnogaja

Uzman üye
24 Eki 2015
1,220
0
+Uyumam lazım Olric.
-Durduk yere nerden çıktı efendimiz?
+Onu sadece rüyamda görebiliyorum.
-uyuyun efendimiz uyuyun..

+o gitti ve simsiyah oldu her taraf Olric.
-gelir birazdan elektrikler, dayanın efendimiz.

+Olric neden insanlar bu kadar yalancı?
-yapabildikleri en iyi şey bu o yüzden efendim.

+kalmak mı zor, gitmek mi zor Olric?
-kalmak efendimiz, KİM KALDI Kİ?

gksel

Katılımcı Üye
6 Şub 2011
943
0
Paşalar gibi gelip karşılandığın yüreğimden, soytarı gibi gitmek senin seçimindi.

EkstraVaganza

Yeni üye
19 Nis 2015
5
0
Kamış ses verince Ney oldum sanır,İp gerilince Yay oldum sanır,Sarayda oturmakla Padişah olmaz kişi; Aptal ata binince Bey oldum sanır....
Çok ama çok hoşlandığım bir söz.

waryota2

Üye
8 Ağu 2015
244
0
tumblr_nv1yz4TAyb1usoj9wo1_1280.jpg

Fıtrat Değişir Sanma Bu Kan Aynı Kandır...

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Bazen en iyi seçim vazgeçmektir.
Yola yine devam edersin ve hayat sana vazgectiklerinle degil, sectiklerinle ilgilenme kararliligini ogretir.

Cunku geriye bakarak ileeiye yuruyemezsiniz.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
Biri size 10 lira verebilir, bir baskasida 20 lira. Muhtemelen 20 lira verenin sizi daha cok sevdigini dusuneceksiniz. Ama10 lira verenin 10 lirasi oldugunu, 20 lira verenin 200 lirasi oldugunu ogrendiginizde anlayacaksiniz . .

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
3 gunluk dunya yahu; birini cektiklerine ,birini sevdiklerine, biribide beklediklerine say.

Cektiklerine imtihan,
Sevdiklerine sükür,
Bekledikleribede nasip de gitsin . .

Takisik

Kıdemli Üye
28 Haz 2015
2,704
2
taki.php
Dünyanın büyük adamları okullarının en büyük öğrencileri değildi; çoğu zaman en büyük okulları bitirenler de hayatın büyük adamları olmamışlardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.