Günün Sözü

znlhm

Üye
24 Tem 2013
225
0
ankara
· insanlar size kim olduklarını anlatırlar ama biz inanmayız.
Çünkü biz onların, olmasını istediğimiz kişiler olmalarını isteriz.

znlhm

Üye
24 Tem 2013
225
0
ankara
· Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu; hayatın ‘sen bakarken soyunamıyorum’ deme şeklidir.

znlhm

Üye
24 Tem 2013
225
0
ankara
İnsanların daha güvenli araba kullanmasını istiyorsan,hava yastıklarını çıkartıp, boyunlarını hedef alan bir maket bıçağı yerleştir. Kimse saatte 5 kilometreden fazla hız yapamaz.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
· Para artık bölünmüyor, ikimizden birine bak göründü yol. (Parayı görüp sapıtan arkadaşlara ithafen.)

- Söz sahibi: Anıl Piyancı

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Bana bir mendil verin dunyayi yerinden oynatayim
-Mahmut Tuncer
Saka saka :trl
Beni yenebilecek tek kisi var, o da yine benim

QuantumShark

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
635
0
Sadece çocukken güler insan, diğerleri palavra. Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir aslında.

KadircanS

Katılımcı Üye
4 Ocak 2016
486
0
Hayat Bize Hiç Yeşil Işık Yakmadı,Biz de O Yüzden Hiç Kırmızı Işıkta Durmadık.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Kadin;
ne kadar guzelse o kadar yanliz,
Ne kadar zorsa o kadae hayalleri yikilmis,
Ne kadar agir basliysa o kadar kirilmistir.

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
459
'
Benden eğerimi isteyin vereyim, ɑtımı isteyin vereyim, çɑdırımı isteyin vereyim, fɑkɑt vɑtɑnımdɑn hiç kimse bir kɑrış toprɑk istemesin vermem, veremem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.