♥ Günün Sözü ♥

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Hayatın ve Dünya'nın bu kadar acımasız olmasının sebebi şu an bir yaşam sınavında olmamızdır.
(Salladım bir tane :D)

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki padişah olan Süleyman bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Kanuni Sultan Süleyman

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Kılıcımızın gölgesi durdukça düşmanlar elbetteki bizden korkacaklardır.

Kanuni Sultan Süleyman

By-JonJonX

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,563
0
Forum Polisi
Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin.
Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin.

Ernesto Che Guevara

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Dünya yalan kardeşim, dünya yalan! Var mı yalan dünyada bakî kalan. Mal da yalan, mülk de yalan. Var biraz da sen oyalan

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
40
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir.

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Ben 3 kıtaya hükmediyorum ama balonun belli bir çapı var. Bu çap doğrultusunda ilerler isek birşey olmaz ama fazla şişirirsek elbet patlayacaktır…

Kanuni Sultan Süleyman

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.