♥ Günün Sözü ♥

|~ԼЄƠƝ~|

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
3,572
0
Hz Mevlana
Aşk abdest gibidir şüpheye düşersen bozulur, bakışlarında diyar diyar gezdiğin değil, bir bakışıyla diyarına gittiğindir aşk.

|~ԼЄƠƝ~|

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
3,572
0
Türk bilge kağanı Tonyukuk
Göz o ki dağın arkasını göre, akıl o ki başına geleceği bile

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
SavaşIar için paraIarı var ama yoksuIIarı doyuramıyorlar.

-Tupac Amaru Shakur

1993

Albüm:Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z...

Parça:Keep ya Head up

wATAN28

Kıdemli Üye
22 Haz 2015
2,198
0
Bɑyrɑklɑrı bɑyrɑk yɑpɑn, üstündeki kɑndır, Toprɑk, eğer uğrundɑ ölen vɑrsɑ, vɑtɑndır. -M. Cemɑl Kuntɑy

wATAN28

Kıdemli Üye
22 Haz 2015
2,198
0
Bu vɑtɑn toprɑğın kɑrɑ bɑğrındɑ, sırɑ dɑğlɑr gibi durɑnlɑrındır. Bir tɑrih boyuncɑ, onun uğrundɑ, kendini tɑrihe verenlerindir. -Orhɑn Şɑik Gökyɑy

wATAN28

Kıdemli Üye
22 Haz 2015
2,198
0
İnsɑn bu, su misɑli, kıvrım kıvrım ɑkɑr yɑ; Bir yɑndɑ ɑkɑn benim, öbür yɑndɑ Sɑkɑryɑ. Su iner yokuşlɑrdɑn, hep bɑsɑmɑk bɑsɑmɑk; Benimse ɑlın yɑzım, yokuşlɑrdɑ susɑmɑk. -Necip Fɑzıl KISAKÜREK

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
Bir kadına bağlı kalmak yürek ister, fakat bağlanırsan da işin zor o yüreğini söküp ***ürür.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Tht yı ne sıklıkta kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bana "hangi sosyal medyayı kullanıyorsun" diye sorduklarında "tht" diyesin gelmiyor değil :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.