Güvenli İnternet Kullanımı 2020

tolqa741

Yeni üye
29 Eyl 2008
19
0
PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKÜRLER fakat bende telnet die bişiy yok bide uzaktan kayıt defteri die bişiy yok sadece o işlemleri yapamadım

yakamoz07

Yeni üye
4 Eyl 2008
4
0
Valla sizin hakcerlarınızı bilemem ama benimki "ESKİ KAŞAR" cinsinden..evdeki pc den açamadığım maişlle gelen firewall u internet cafede rahatlıkla açabiliyorum..benim pc me gayet güzel format atmaya kalktı ikinci kez..sınırları biraz fazla zorladı.banka hesaplarımı kullanması ve düşüncesizlik ederek ne yazıkki pc benim değil o kaşarın ya taratıp pc de sakladığım nüfus cüzdanı bilgilerimle karıştırdığı dolapları öğrenince adalete sığınmaktan başka yolu kalmamıştı..sizin dediğiniz gibi işlemler ,belki girmeden işe yarıo ama benim ne yaptığımı sürekli takip eden asosyal ve ruh hastası bir kaşar varsa karşınızda bunları engelleyip şimdilik sırıtıp cezasız kalacağını .sanalın bir numarası olduğu iddiasını taşıyor..aa tabi SANALIN BİR NUMARASIYIM REELDE ARAMAYIN sözü tamamen benim eski kaşarım olan hackera ait...bakalım zaman kimi güldürür..elinize .emeğinize sağlık keşke bende geç kalmadan site üyesi olsaydım ama olsun gene de sayenizde çok şeyler öğrendim...teşekkürler..

cabbbar

Üye
5 Eki 2008
182
0
kardesim gercekten güzwl paylaşım ama bende vista yüklü ,4 cü işlemde anlattığın telnet bende yok onun başka bir ismi falan var mı şimdiden tesekkürler... saygılarımla

25 Ocak 2008
70
0
evet arkadaşlar güzel bir çalışma bu herkese söylememek lazım önemli çünkü arkadaşlar bunları szi nerden biliyorsunuz yani nereden öğrendiniz.

25 Ocak 2008
70
0
bir insan heacker olmak için önce hüçük işlerden başlaması gerektiğini biliyorum ama önce bu küçük işler derken nerelerden başlamam lazım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.