Güvenli İnternet Kullanımı 2020

aLwayS deveLoper

Yeni üye
6 Haz 2009
13
0
30
Beykoz
birşey soracağım şimdi.

bu şekilde yaptığımızda bilgisayarımıza keylogger girse bile

bilgisayarımızdan data (veri) alamayacakmı ?

yoksa uzaktan yönetim olayınımı kapatıyor ?

senozgurol

Yeni üye
20 Eki 2007
2
0
hizmetlere tıklıyorum ama hesap görünmüyor telnetten bağlı internetim bende ztn hackerler bu aralar cok dadanmaya başladılar pc ye..lütfen yardım

toygar_1966

Yeni üye
23 Eki 2007
1
0
ÖNEMLİDİR LÜTFEN OKUYUN.. BEN PERFECT XP KURDUM VE 2 AY KADAR KULLANDIM

BİR AÇIĞI VARMI DİYE ARADIM VE EN SONUNDA BULDUM..

ÇOK YARARLI GİBİ GÖZÜKMESİNE RAĞMEN BU SİSTEMDE C, D, VE

TÜM SABİT DİSKLER VE WİNDOWS OLDUĞU GİBİ PAYLAŞIMDA..

NORMAL AĞDAN GÖZÜKMÜYOR FAKAT başlat>çalıştır>cmd>net share yazın

göreceksiniz neler paylaşımda..yanında "$" işareti olanlar

paylaşımlıdır..inanmayanlar google den aratsın

ben böyle bir yazı okudum hakkında bilgi almak istiyorum eyer öyleise örneği ben c:ve :d özelikle( D )disketimi kapatmak isterim bu kon hakkında bilgisi olan varsa yazarmı tşk

28mrky.gif

Son düzenleme:

furkan213

Yeni üye
5 Ağu 2009
41
0
çok teşekkürler eline sağlık ya bende rütbe almak istiyom nasıl olcaq :S
paylaşım için çok saol +rep thanks eger gercekse cok ısıme yarıcaq

caeom

Yeni üye
22 Ağu 2009
1
0
S.a arkadaşlar bnm metin2 de çarım war. şifreyi deiştirdiorm en zor yapıorum gene buluolar sonunda sildm çarı. Yeni çar açtm kmsede blmıodu o çarı bi günlüktü.onuda soydular bilgisayrıma metin2 ile ilgili hackler indrdm. Belki onlardan sızmış olabilirlermi çarlarım 9 kez soyuldu.bu dedğiniz şeyi yaparsm olmaz bi daha dmi? Yardm edn bna

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.