Güvenlik sorunları nereye bildiriliyor

YE1806

Yeni üye
5 Haz 2022
10
4
Hayırlı akşamlar,

Bu sitede güvenlik sorunu (captcha ile alakalı) vardır. Bunu mail ile yolladım ancak kimse cevap vermedi dünden beri. Bu konularla ilgilenen kimdir, nasıl ulaşabiliriz? Teşekkür ederim.

Chiar4

Yeni üye
7 Şub 2023
9
1
Ötüken
Dostum o nasıl bir mesajdır ben site admini olsam bende çok umursamazdım şahsen mesajı biraz daha detaylı anlat sorunun ne olduğunu ve olası çözümünü söyle , site altındaki footer kısmında iletişim yöntemleri vardır oradan ulaş , ha yine umursamayıp cevap vermiyorsa çok takma sen kullanmazsın başkası gelir kullanır zafiyeti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.