Guzin ablayi sok eden mektup

baron_42

Üye
31 Tem 2008
113
0
KonYa
Şimdi Ana aVraT KüFRETsem yeriDir Be KArdesim Allah Tan korkuda kalmamıs bunLaRda Ne Bicim İnsa,lık YaF ?

Hayat Bir Yapraktır Elbet Bir Gün Solacak
En Güzel Anılar Yaşadığımız Bu Anlarda Kalacak !!!
Set By In Camfrog
FP
__the__freedom__
K11
TheFreeDom

ALLAH Israil Ve Israile Usaklik Edenleri Asla Affetmeyecek...

Inanin KokaKola Icmezseniz Olmezsiniz.

Ilk Okulda Bosuna Ogretmediler " YERLI MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI " Diye
Kahrolsun Israil Ve Destekcileri...

Hayat Bir Yapraktır Elbet Bir Gün Solacak
En Güzel Anılar Yaşadığımız Bu Anlarda Kalacak !!!
Set By In Camfrog
FP
__the__freedom__
K11
TheFreeDom

ALLAH Israil Ve Israile Usaklik Edenleri Asla Affetmeyecek...

Inanin KokaKola Icmezseniz Olmezsiniz.

Ilk Okulda Bosuna Ogretmediler " YERLI MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI " Diye
Kahrolsun Israil Ve Destekcileri...

SİBHİRYHA

Katılımcı Üye
17 Ocak 2009
263
0
bu şerefsizlere diyecek söz bulamıyom valla allah sizi cehennemde cayır cayır yaksın bu yazıyı okuyunca ben nası bi dünyada yasıyom allahım dedim

cano79

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
854
1
Ankara
içimden kalkıp gidip bunu yapanları dövmek geliyor ya arkadaşları toplayıp o adamları o kulubeye ***ürmek geliyor!!!!

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
allah bu kıza bu işleri yapanları cehenneminde akla gelmeyecek azaplarla tattırsın allah bizim gibi rahat rahat evlerinde yatıpta dünyaya kayıotsız kalanları da .........
böyle bir dünyada yaşanmaz artık. şerrefsiz alçak köpekler.
sana katılıorum akradasım

ama kızcagızın yerınde olsam ılk tecevuzden sonra dısarı cıkar gıbı kacardım nasıl olursa olsun elbette bır yere sıgınırdım kendım olucegıme oldurulmeyı tercıh ederdım

Son düzenleme:

karakral02

Katılımcı Üye
6 Tem 2007
812
0
dönülmez akşamın ufku
insan düşünebilen hayvandır sözü bunlar için söylenmış sanırım ama siz genede iyi tarafından düşünün düşününki bu kadar kötü bir topluluk olmaz ve gene kendınızı şu şekılde avutun zincirleme yalan deyin her ne kadar böle şeylerin olduğunu bilsenızde :(:(:(:(:(

cripss187

Yeni üye
14 Ağu 2009
17
0
izmir
Türkiyede ensest %70 i aştı :( bir insan nasıl kendi tohumundan biriyle ilişkiye girebilir nasıl bi vicdan bu :( allaha havale ediyorum :(

mikimouse

Üye
19 Eki 2009
230
0
k.maras
kimse kimseyi tecavuz edip hapse girmek istemez bunda iki unsur vardır 1 nefis 2 tahrik sen tahrik edmessen ben nefsime uyup sana taciz etmem oh oldu a...gm heryerini teşhir et sonada beni diktiler de olmaz ya acma yada getirisine razı ol zaten istemese seyi acmaz o kesin o yolun yolcusudur.

edasu

Üye
3 Şub 2009
89
0
ay bu ne:S dallası geçmiş bilmeden etmeden kesin konusmak istemiyorum ama bu bana pek gercekci gelmedi işin açıkcası evet ülkemizde ayyuka çıkmasına izin verilmeden üstü kapatılan çok ensest ilişkiler var yok değil ama bu yazılanlarda artık yuh dedirticek boyutta bilemiyorum ben inanmadım işin açıkcası...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.