Hack Alanında En Başarılı Ülke ?

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Redhack kürdistan oluşumunu destekleyen bir hack grubudur dostum araştırmadan sadece haberlerde ki ve gezi parkı olaylarında öne çıkan isim olduğu için gözünüzde çok büyüttünüz.

aydınlattıgınız için teşekkürler bi sorum daha olucaktı herkez redhackı ıyı olarak bılıyor peki turkiyede redhack dan başka tanınan hacker gurubu yokmu acaba?

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Redhack kürdistan oluşumunu destekleyen bir hack grubudur dostum araştırmadan sadece haberlerde ki ve gezi parkı olaylarında öne çıkan isim olduğu için gözünüzde çok büyüttünüz.

şuan bulunduğun platform 3d oyun sitesi mi ? :) Cyber Warrior > TurkHackTeam > Ay yıldız gerileri faso fiso ;)

burasıda gerçekten güzel ama aktif kişiler az gibi geliyor bana bide redhack bi röportajlarında misyonlarını misyonlarını, "Türkiye ve Kürdistan devrimine hizmet etmek" olarak tanımlamışlar

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
burasıda gerçekten güzel ama aktif kişiler az gibi geliyor bana bide redhack bi röportajlarında misyonlarını misyonlarını, "Türkiye ve Kürdistan devrimine hizmet etmek" olarak tanımlamışlar

Redhack'i tartışmaya açık bir konu olarak görmüyorum. Türkiye ve Kürdistan devrimine hizmet etmek diye bir tanım olabilir mi ? Dostum az mantıklı düşün. Ayrıca dediğim gibi sosyal meydanın gücü inanılmaz derecede. Bir haber ile dünyanın en iyilerini bile rezil edebilirsin ve ya bir haber ile bir kişiyi dünyalara tanıtabilirsin. Redhack'de gezi olaylarından sonra parlamaya başladı çünkü sosyal medya ki milyonlarca kişiyi arkasına aldı.... Her neyse inan bana gün gelecek herkes bizi de tanıyacak ancak biz bunu kendi emeklerimizle gerçekleştireceğiz. :)

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Redhack'i tartışmaya açık bir konu olarak görmüyorum. Türkiye ve Kürdistan devrimine hizmet etmek diye bir tanım olabilir mi ? Dostum az mantıklı düşün. Ayrıca dediğim gibi sosyal meydanın gücü inanılmaz derecede. Bir haber ile dünyanın en iyilerini bile rezil edebilirsin ve ya bir haber ile bir kişiyi dünyalara tanıtabilirsin. Redhack'de gezi olaylarından sonra parlamaya başladı çünkü sosyal medya ki milyonlarca kişiyi arkasına aldı.... Her neyse inan bana gün gelecek herkes bizi de tanıyacak ancak biz bunu kendi emeklerimizle gerçekleştireceğiz. :)

doğru söylüyorsun inşallah adımızı en kısa zamanda duyururuz ve halk da gerçekleri öğrenir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.