Hack Dışı İlgin Bir Konu

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Merhaba saygı değer Turkhackteam üyeleri Ben bir ismigereksiz şehrin anadolu öğrt. lisesinde okumaktayım B şubesindeyim A Şubesinde Güzel Bi Kız var Ama Açılamıyorum Okulada yeni başladığım İçinKimseye güvenemiyorum Ne yapmalıyım Arkadaşlar Okulda birkaç Ufak projeyle beni tüm Okul tanıdı hacker felan olduğumu Da O kızı nasıl etkilyecem tek bşaınada gezmiyor hiç napıcam acil yardım lütfennnn

TheSLaYe®

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,469
1
K.Maraş
Kardeşim Gönlünü Hacklemek İçin C99 at sonra webr00t la COnfig çek serverdeki siteleri İndexle Şaka Şaka Ne yap biliyormusun Önce O Kız nerdeyse Sende Orada DOlaş gez Felan Ama onunla Konuşma Onun iyi arkadaşlarından birisiyle konuş Yani sevdiğini Kıskandır Ondan Sonra Onun sosyal hesabı vardır heralde varsa Git Ordan Böyle senin sevdiğini anlamıcak mesajlar felan at işte :) Ondan SOnra Tamam :) 10.sınıfa geçtiğindede teklifini sunarsın

kemosen

Katılımcı Üye
25 Eki 2013
369
0
Yorumlar İçinteşekkürler holocoust28 kardeşim Beni şİMDİ TÜM OKULDA HERKES HACKER OLARAK BİLİYOR TABİ O KIZDA YANİ DİREK BENİM ÇALDIĞIMI ANLAR

mehmet t

Katılımcı Üye
31 Eki 2013
626
0
nereye....
bak aklıma ne geldi :)

sen kızla yakınlaş sonra sana site hack lemeyi öğreteyim çok eğlenceli oluyo de öğretmeye başla ve zaten yakınlaşırsınız birbirinize karşı ve sonra açılırsın

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
kız arkadaş edin kız arkadaşla knk ol sonra kız arkadaştan rica et ben u kızı seviyom ona sen söyler msin de o da söyle eğer söylemezse index yap (bilgisayar seviyora)
kızın facebook ubnu biliyorsan ordan söyliyebilirsin (benim yöntemim :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.