Hack dünyasına merhaba !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

norsianustr

Yeni üye
29 Eyl 2019
18
0
Herkese selam dostlar. 2014 den beri başka kullanıcı ile sizlerleyim şimdi aktif olmak için yeni bir nick ile aktif hale gelmeye çalışıyorum

Öncelikle sizlere bir sorum var bu hackerliğe giriş kitabı 1-2 yi aldım güzel anlatım yazanların ellerine emeğine sağlık. Benim bir sorum var daha iyi öğrenmek için sadece okumak değil de örneklerle pratik yapmak gerek. Bunun için de böyle başlangıç seviyesinden yetişecek örnekler verip bunu yap diyebilecek siteler arıyorum hack adına
Örneğin bir site verecek bu sitenin açığını bul diyecek veya sosyal mühendislik yap ve bu kişinin neler yaptığı yaz gibi

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Herkese selam dostlar. 2014 den beri başka kullanıcı ile sizlerleyim şimdi aktif olmak için yeni bir nick ile aktif hale gelmeye çalışıyorum

Öncelikle sizlere bir sorum var bu hackerliğe giriş kitabı 1-2 yi aldım güzel anlatım yazanların ellerine emeğine sağlık. Benim bir sorum var daha iyi öğrenmek için sadece okumak değil de örneklerle pratik yapmak gerek. Bunun için de böyle başlangıç seviyesinden yetişecek örnekler verip bunu yap diyebilecek siteler arıyorum hack adına
Örneğin bir site verecek bu sitenin açığını bul diyecek veya sosyal mühendislik yap ve bu kişinin neler yaptığı yaz gibi

Aramıza tekrardan hoş geldiniz diyorum öncelikle. Daha sonra sitenin açığını bulmak ve bunun üzerinde işlem yapmak için DVWA'yı öneririm. Birçok açık mevcut içerisinde ve siz bunları deneyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Zorluk seviyeleri var.

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Dostum öncelikle bunları yapmadan önce bilişim hukukunu iyice öğrenmeni istiyorum biliyorum ilk başlarda bende senin gibiydim fakat işe bilişim hukuku girince işler değişiyor sen bunları yapıcaksın fakat alacağın cezalarıda unutma dostum şimdiden hayatında başarılar dilerim.

norsianustr

Yeni üye
29 Eyl 2019
18
0
Dostum öncelikle bunları yapmadan önce bilişim hukukunu iyice öğrenmeni istiyorum biliyorum ilk başlarda bende senin gibiydim fakat işe bilişim hukuku girince işler değişiyor sen bunları yapıcaksın fakat alacağın cezalarıda unutma dostum şimdiden hayatında başarılar dilerim.

uyarın için teşekkür ederim dostum. zaten web tasarımcı ve yazılımcıyım bir şirkette web tasarımcı olarak çalışıyorum bilişim suçları hakkında baya bir bilgiye sahibiyim. şu anda birilerine saldırı amaçlı değil de geliştirme amaçlı yapmak istiyorum. bu konularda bilgi sahibi olmayı bayadır istiyorum

norsianustr

Yeni üye
29 Eyl 2019
18
0
teşekkürler dostum, gerçekten işe yarıyor mu ben bilge adamı düşünüyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.