Hack e sıfırdan başlamak

haydaa_

Yeni üye
9 Ağu 2022
30
5
Merhaba arkadaşlar ben 0 dan hack e başlamak istiyorum nasıl yapablirim yada nasıl başlıyablirim hevesliyim ama şuan hiç bi bilgim yok 0 dan başlamak istiyorum yardım edermisiniz?

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
568
Merhaba arkadaşlar ben 0 dan hack e başlamak istiyorum nasıl yapablirim yada nasıl başlıyablirim hevesliyim ama şuan hiç bi bilgim yok 0 dan başlamak istiyorum yardım edermisiniz?
Ilk önce bilgisayar çalışma vb. prensibleri kavraman gerek donanım bilgisi vesayri daha sonra yazilim ogrenmelisin ve zamanla ustune koymalisin network vb. Alanlarda kendini gelistirmelisin hevesli olursan devami gelir

Kardeşim öncelikle yazılım diili fln demişlerde bana göre onu önce bi köşeye at ilk önce kali linux kurmalisin sonra kali nin içindeki toolari hepsini gez içine bak yazılımını incele kullan sonra başka bi makine ubuntu veya prootos gibi mantığını kavradiktan sonra artık bi yazılım dili öğrenmelisin ben c# öneriyorum fakat sana kalmış başlangıç için c# iyi sonra ztn artık kendi toolarini yaz istediğin gibi takıl sonra kendine bi alan belirle web mi Password attack mi hangi bölümde yer almak istiyorsun bunu belirle ona göre çalışmalar yap mesela belirlemesen çok karışık ordan biraz bundan biraz gibi olur onun için alan belirleme önemli sonra o alanda uzmanlaşma çalış ztn kulüpte istediğin alanlarda kulüpler var geliştiğinde onlarda katil artık uzman bi web veya yazılımcı olursun umarım başarı seninle olsun kolay gelsin
Silahın Nasıl Çalıştığını Bilmeden Silahını Yapamazsın Gibi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.