Hack Eğitim kitabım (pdf)

c0rrect

Üye
28 Nis 2020
63
0
Arch
Selamün Aleyküm Ellerine sağlık

eksik çok umarım bir dahaki kitaplarında bu eksikleri tamamlarsın
kitaba göre konuşacam bana kalırsa linüx kodları verip ne işe yaradığını söylebilirdin ama kitapta öyle birşey yok en azından ben görmedim ama tabi kitapta bu olmadığına göre bu konu hakkında birşey söyleyemem
ama lamba vs hacklemede bilgiler eksik mesela
bi kısımda istediğiniz dükanda kabloyu takın falan diyordun sonra dolunca cıkar diyordun dolduktan sonra ne olucak o kısım ile bilgi verirsen çok güzel olabilirdi
PowerLed programını bilgisayarına kurduktan sonra usb ni tak ve programı aç. Sağ alttan istediğin yazıyı yaz. Boyutunu, yazı stilini v.s. ayarla. İşlemleri bitirme butonuna tıkladıktan sonra işlemlerin bitmesini bekle. Bittikten sonra git ve LedTabela nın altında bulunan usb girişine usb yi tak. OK yazısı çıktıktan sonra usb yi çek ve insanların şaşkınlık içeren bakışlarıyla oradan cool bir şekilde uzaklaş xD

(ESKİ LEDTABELALAR İÇİN GEÇERLİDİR, TÜRKİYEDE NEREDEYSE TAMAMEN ESKİ LEDTABELALAR KULLANILIYOR DENİLEBİLİR.)

25 Nis 2020
65
1
PowerLed programını bilgisayarına kurduktan sonra usb ni tak ve programı aç. Sağ alttan istediğin yazıyı yaz. Boyutunu, yazı stilini v.s. ayarla. İşlemleri bitirme butonuna tıkladıktan sonra işlemlerin bitmesini bekle. Bittikten sonra git ve LedTabela nın altında bulunan usb girişine usb yi tak. OK yazısı çıktıktan sonra usb yi çek ve insanların şaşkınlık içeren bakışlarıyla oradan cool bir şekilde uzaklaş xD

(ESKİ LEDTABELALAR İÇİN GEÇERLİDİR, TÜRKİYEDE NEREDEYSE TAMAMEN ESKİ LEDTABELALAR KULLANILIYOR DENİLEBİLİR.)

Nerede görsem usb çıkışlı eski led tabelalar var yorum için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.