Hack hk

küçükmahzuni

Yeni üye
19 Mar 2008
5
0
Ustalarım merhaba belkide aylardır günlerdir vermediğim emek kalmadı havij kullandım brute force kullandım. Artık kan ter içinde kalıyorum. Çalıştığım şirketten eve koşarak gitmek istiyorum. Çünkü artık bir site hack yapıp hacklink yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilecek ustalar olduğuna yürekten inanıyor ve sizden yardımcı olmanızı bekliyorum :mutsuz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Havij ve brute force dediğin anda zaten trilyonlar arasında tek rakamlık ihtimal beklemişsin

Hedef site üzerinde açık tarama

Port açığı tarama

Porttan sızma

(Sql,xss,rfi,rte,lfi) gibi açıklar basit olsa bile yinede mevcut olabiliyor

M-eta yönlendirmesi misal

Sm saldırısı

Lakin hack eğitim kitabı almanı öneririm

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Hacklink yapmak için bi dork bulacaksın go.th mesela başlangıç seviyesinde olduğunu düşünüyorum.
intitle: intext: site: bu kalıpları kullancaksın bukadar zor değil dostum daha sonra panellere girip '=' 'OR' yazıp giriş yapıcaksın hacklink kodunu uygun bir yere yazıp çıkacaksın :)

küçükmahzuni

Yeni üye
19 Mar 2008
5
0

UglyKing49

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
360
1
Ustalarım merhaba belkide aylardır günlerdir vermediğim emek kalmadı havij kullandım brute force kullandım. Artık kan ter içinde kalıyorum. Çalıştığım şirketten eve koşarak gitmek istiyorum. Çünkü artık bir site hack yapıp hacklink yapmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilecek ustalar olduğuna yürekten inanıyor ve sizden yardımcı olmanızı bekliyorum :mutsuz

Aylardir programlama dili ogrenseydin hem ulkene hem kendine katkin olurdu ve site dusuremiyosan turk altay kullan

küçükmahzuni

Yeni üye
19 Mar 2008
5
0

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
dostum yorum yaparken peş peşe yorum atmazsan sevinirim alıntı ekle ile cevap vereceğin yorumları seç en son seçtiğinde de alıntı yapa tıkla toplu cevap ver hem fazladan post atmamış olursun hem daha rahat olur iyi forumlar

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
sana tavsiyem programlara bağlı kalma güncel açıklara bak mesela sql rff xss css açıklarına bak jsql felan her türlü site açıklarını yalayıp yutarsan zamanla gelişirsin sana tavsiyem sql ile başla bende sql kullanıyorum şuanda

LI0N

Üye
18 May 2018
246
0
Nasıl site hacklerim?

Web ve Server Güvenliği Kategorimizde her şey mevcut.Fakat temel bir yol çizmek gerekirse, Brute Force
yöntemi kulanabilirsiniz.En basit yoldur.

Bunları geçtiğinizi düşünüyorsanız SQL açıklarıyla devam edebilirsiniz.

Bunun için size üç temel önerim olacak.Üzerlerine tıklayarak daha geniş anlatımlara ulaşabilirsiniz.

1-) SQLMAP
2-) Havij
3-) RedHour'un geliştirdiği "Çılgın Türk 2.2"

Fakat yukarıdakileri uygulamadan önce SQL açığı olma ihtimali olan siteleri taratmalısınız bunun için de iki yol var.

1-) Acunetix
2-) Safe

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
152
New World
Selam,

Size tavsiyem Assembly dilini öğrenmen olacaktır. Bu sayede hack dünyasının kapılarını usta olarak aralayabilirsin. Program alıp kullanacağına sen program yazmayı dene... Bu seni geliştirir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.