hack işine ne zaman başlamalıyım?

ENFP

Üye
15 Mar 2018
124
0
Şu anda python öğreniyorum ve grafikler tassarlıyorum kendimce. ama şu ana kadar hiç bir elde tutulur bir bilgi edinmedim. pythonda da daha başlangıç seviyesindeyim.

başlangıç seviyesi olarak yerimi şöyle söylim dögülere geldim if else elif komutlarını geçtim

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Hacklemeye direk girmek kaanımca yanlış önce sistemin nasıl işlediğini öğrenmelisinki ezbere iş yapmayasın yoksa gir sqlmap bul site injection yap 2 dakikada indexi bas ancak bu şekilde bir yere varamazsın şuanda gittiğin yol doğru python dan sonra html ,php, ruby ,c dillerine geçerek kendini geliştirdikten sonra bu işe atılırsan unutmaki kısa zamanda daha çok yol alırsın.

İngilizcen umarım iyidir. :)

ENFP

Üye
15 Mar 2018
124
0
Hacklemeye direk girmek kaanımca yanlış önce sistemin nasıl işlediğini öğrenmelisinki ezbere iş yapmayasın yoksa gir sqlmap bul site injection yap 2 dakikada indexi bas ancak bu şekilde bir yere varamazsın şuanda gittiğin yol doğru python dan sonra html ,php, ruby ,c dillerine geçerek kendini geliştirdikten sonra bu işe atılırsan unutmaki kısa zamanda daha çok yol alırsın.

İngilizcen umarım iyidir. :)

ingilizcem yeni yeni onuda geliştirmeye çalışıyorum. ama yaptığın yorum gerçekten açıklayıcı oldu teşekür ederim

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Dolar bu aralar çok yüksek kardeşim bu işe girme iflas edersin

edit: python öğrenme ve grafik tasarlama senin yapmak istediğin şeye uygun değil :'(

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Zaten programlamada yeteri seviyeye geldiğinizde kendi uygulamalarınızın güvenliğini sağlamak için başlamış olacaksınız, fakat eğer hack algınız sadece web uygulamalarındaki zaafiyetlerden ibaretse Python'da biraz geliştikten sonra Django, Flask, vs. ile web uygulaması yapmanızı öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.