Hack uğruna bilgisayarımı feda ettim... kessin oku?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Bat ile arkadaşımın 32 gb Ram'ini yaktım bence çok küçümseme :)

1989'da, dokuz yaşında bebe iken babam anlatırdı batch dosyalarının nasıl çalıştığını "bak şu ram diski açıyor, bu kopyalıyor, bu da çalıştırıyor" diye, dün gibi hatırlarım. O zamanlar Datateknik ETA ticari programı Cobol dilinde yazılıyordu ve babam da programcısı idi.

Sene 2016, gerektikçe batch scripti kullandım, yani yaklaşık 25 seneyi aşkın deneyimim var MS-DOS ile.... Bat dosyası ile hafıza yakamazsın, asla yakamazdın, yok öyle bir şey. Bat dosyası ile windows vista'dan itibaren ciddi bir hasar veremezsin, kullanıcı denetimlerine yakalanır.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Bat ile arkadaşımın 32 gb Ram'ini yaktım bence çok küçümseme :)

BAT ile 32GB Ram yakmak?
RAMler DDR3 olduğunu düşünürsek, maksimum bellek kapasiteleri bir bat virüsünün doldurabileceğinden kat kat fazla olacaktır.Bir bat virüsü ile ancak birkaç dakika veya birkaç saniye içinde binlerce klasör oluşturabilirsin veya harddiski zorlarsın.Fakat RAM yakmak?
Üzgünüm kardeşim ancak bat dosyaları ile ne yaparsan yap Harddisk üzerinde kalacaktır.Basit formatla düzelir.Ha harddiski kullanılamaz hale getiren virüsler var mı? Elbette var.Ancak sadece harddiski etkiler.

So Far Away - B.W. - S. J. ❤

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Uzulme bnım pc coktu format attım bnde ıp bulucu ve face sıkayet bot ındırdım la uzulme pc kendıne geldıyse sorun yok !!!!1

Bay Ordinaryus

Uzman üye
28 Şub 2016
1,262
1
Kendini böyle şeyler için üzme, bilgisayarın yanmamış ona dua et. Benim ki şuan yandı gitti 2000 TL'lik PC...

Raibs

Üye
5 Nis 2016
147
0
Bana kendimi hatırlattı adsfjghkj

Keyloggeri yaptım abi atıcak kimse bulamadım en fazla nolur ki dedim.

Özellikleride en ağıra aldım.Ne görev yöneticisi ne cmd pc reset atıyom düzelmiyor :D

En son bir çözüm bulmuştum ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.