Hack yaptım, ardından savcılığa verildim. Ne yapabilirim?

ByAktif

Yeni üye
1 Nis 2013
41
0
Üstadlar Arkadaşlar Gece Takılıyordum Güzel Bir Dork Yazip Firma Sitesini Proxy Olmadan Hackledim. Ve Adamlar Savciliğa Verdiğini Söyledi Ne Yapabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
Sadece harddiski atmakla iş bitmez onu söyleyim harddiski değiştirirsin tamam ama bir de ethernet kartın var adamlar incelediğinde o cihaz üzerinden yapıldığını anlarlar.

Bu arada hacklediğin site de online alışveriş v.s oluyor muydu eğer oluyorsa kredi kartı bilgileri felan da vardır ki öyle bi siteyi hacklediysen başına epey bi dert alacaksın gibi görünüyor.

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Eveeet buna özel çok güzel bir deyimim var ama forumda argo yasakşimdilik son pişmanlık fayda vermezle yetinelim para cezasıyla yırtarsın bir daha Türk sitesi hackleme gerçi bu olaydan sonra birdaha site hacklemeyi bırak internete girermisin orasını bilmem :p En kötü mapus yatarsın orda kovuş ağasının ayaklarını yıkarsın tuvalet temizler çay demlersin :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.