Hacker Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

axor58

Yeni üye
11 Eki 2009
20
0
Arkadaşlar Hacker"lik bir pc çökertmekle olacak iş digildir çogumuz pc çökertim
diye hava atar :twist:twist 2 gün sonra pc agırlaşır :puah ne olacanı biliyorsunuz ..
Bikere hacker olmadan önce bilgisayar okuyup olayın kaynağnı bulmalıyız.
Büyük bir hacker olmak için 5-6 adet bilgisayar sahte kredi kartları .
vs..
Programcılık okuyan birisi pc kolay kolay vürüs sokturmaz ve pc hangi programları ii olcanı bilir yani progamcılık hackerlikte yüksek bir rütbe sayılır.
Bilgisayar okuyan birisi zaten ne olacagı belli ya hacker olur yada bos bos oturur ezikleri kandırır :puah:puah Not:Bilgisayar Okuyan birisini tanıyorum adam evde hic hackerlik yapmıo :D internet cafe de bütün gün bütün pc k. yüklemiş knight şifrelerini alıo :D :puah:puah:puah:puah

Sizin İnternete her gezişiniz bir hacklemek zaten bu devirde kardeşe bile güvenilmedi icin ..
Siz Ne olursa olun bilginiz programları indirin en popüler siteleri secin ki daha zor hackelesiniz..

Malca Bir Konu Olabilir Canım Sıklıdı Bende İçimden Geleni Yazdım
Suan Bira içiyoru :D:woott

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.