hacker giden yol küçük bir bilgi sahibi olmak istiyorumda

1 Tem 2021
64
18
19
merhabalar forum sakinleri bu hacker giden yolda tek başıma zorlandım o yüzden sizden yardım istedimde :)
şimdi şöyle ben tek başıma beceremidimde bu hackerlik yada siz nasıl adlanırıyorsanız bende olmak istiyorumda
o yüzden sizden bir kaç bilgi almak istedimde ,
nasıl bilgi derseniz şöyle adlandırayım

Attack - Defense türünde
peki neleri saldırmak istiyorum dersenizde şöyle

- Network analizi ve network saldırıları
-mobil saldırı
-pc saldırı
-Exploiting
gibi şeyler istiyorum kolaymı bilmiyorum ama yinede bir bilgi sahibi olmak istiyorum

Çözüm
bu doğru daha başlamadım bile ama bana nerden başlıya bileeğimi göstere bilirmisiniz
ilk olarak kali linüx eğitimi alman gerek, sonrasında isteğe bağlı yazılım dillerinde eğitim alabilirsin.
saydığın saldırı türlerinin birçoğunun nasıl yapıldığına dair forumda konular bulabilirsin.
videolu eğitimleri önermem ancak istiyorsanda btk akedemiye göz atabilirsin.
hepsinden sonra yukarıda yazdıklarımı yapacaksın

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,406
1,497
K E R K Ü K
yol almakta zorlanmamışsın çünkü daha yolun başına girmemişsin.
saydığın saldırı türlerinin birçoğunun nasıl yapıldığına dair forumda konular bulabilirsin.

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Forumda bu konuya ilişkin bir çok başlık var onlara göz atabilirsin.
Videolu eğitim istiyorsan Udemy'den kurs alabilirsin ya da BTK Akademi'ye bakabilirsin.
İyi forumlar...

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,406
1,497
K E R K Ü K
bu doğru daha başlamadım bile ama bana nerden başlıya bileeğimi göstere bilirmisiniz
ilk olarak kali linüx eğitimi alman gerek, sonrasında isteğe bağlı yazılım dillerinde eğitim alabilirsin.
hepsinden sonra yukarıda yazdıklarımı yapacaksın

Çözüm

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,361
2,543
Merhaba Değerli Üyemiz, hacker olmak mümkündür. Çeşitl yerlerden videolar, kurslar eğitimler almanız gerekmektedir. İsterseniz formumuzdan konuları inceleyin derim ben. Bir çok yol mevcuttur, buradan istediğin veya sormak istediğiniz konu olursa hiç çekinmeden yardım Merkezi bölümünden konu açın. Bu çıkacağınız yolda Umarım başarılı olursunuz.
İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.