Hacker kullanıcı adı nasıl olmalı ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
şöyle bir şey önermek istiyorum benim daha önce düşündüğüm bir şey fakat mevcut nickim olduğundan dolayı kullanmıyorum ki kullanan bir kişi de tanımıyorum. Beğenir misin bilmiyorum ama öneriyorum

'' Namid '' nicki tamamen hayal gücü ile ürettim anlamını söylüyorum :D anlamı : hiç bir anlamı olmaması. Sebebi ise hayal gücü ile ürettim anlamını hiç anlamı olmaması olarak adlandırdım böylesi daha mantıklı geldi umarım beğenirsin kullanırsın.

eğer kullanırsan haberim olsun isterim :d

Kesinlikle.. Benim nick'imin manası; Z, Z, T, R ve I harflerinin yan yana gelmiş olması o kadar. Aslında xxx227R1xxx diye değiştireyim diyorum :trl

xRagy

Yeni üye
8 May 2020
21
0
Yazılış | Okunuş
--------------------------------
- Vernel - (Vörnıl)
- Sofiax - (Sofyax)
- Synfes - (Saynfes)
- Mabel - (Meybıl)

İyi Günler Dilerim Umarım İşine Yaramıştır... (Kusura Bakma Belki İngilizcen Benden Daha İyi Ama Yinede Okunuşlarını Yazayım Dedim :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.