hacker olma istiyorum

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Hoş geldin kardeşim web ve server güvenliği bölümünü sürekli araştır ve sürekli araştr..Takıldığın yerlerde bizlere ya da yardım merkezinde sorununu belirte bilirsiniz

iyi forumlar :D

erhan emre 16

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
335
0
bolu
oooo önünden uzun bi yol var kardesim hacker olmak icin gece gündüz sabahtan akşama kadar bilgisayar basında oturman lazım günlerce haftalarca aylarca yıllarca çalışman lazım ama sana tavsiyem yıpranırsın birde hacker olacam diye pc basından kalkamazsın bu seferde kıl dönmesi olur arkanda benim basıma cok geldi

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
[B]Öncelikle ÖNERİ yerine Boş yorum yazanlar bilmiyorsanız LÜTFEN MUHALEFET OLMAYIN.
Gelelim arkadasımızın istediğine Kardeşim İlk önce şuna karar ver Siteleri çökertmek mi istiyorsun yoksa açık kapatmak mı ? önce kendin bir düşün.
Ve gelelim hacker olmak istiyorsun eğer sen Siteler için istiyorsan çökertmek vs. Sana önerim ilk önce Brute Force, Havij ve Sql Açıklarını elle bulmayı ve nasıl devam edileceğini öğren bunlar en temelleridir.
Yok ben Bilgisayarlara sızmak Kişilerin bilgilerini almak istiyorum dersen Sosyal Mühendislik ve bunun yanı sıra RAT, Keylogger, Ve FUD dediğimiz RAT VE Keyloggeri bir resime veya müziğe gömme dediğimiz işlemleri öğrenirsen çok rahat edersin Tabi bunlar sırayla...

[/B]
Seçim senin :)

NOT: Forumda Bilgileri olmadıkları halde yorum yapanlar lütfen uzak Durun Forumdan!

MrCustom

Katılımcı Üye
24 Mar 2015
251
0
Istanbul
Merhaba , kendinden başka kimse sana yardım edemez.Sen kendin iste ondan sonra herşeyi başarırsın.Öncelikle kendine bir alan belirle ve bir plan yap bu plan doğrultusunda görevlerini yap , yapamadağın - takıldığın işlemler için yardım merkezini kullan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.