Hacker Olmak İçin Boşuna Makale Ve Yazı Okumayın ! (DETAY İÇİN TIKLA)

9 Tem 2007
130
0
Benden eski üye yok sanırım buraya yazan :)

Yazdıklarında haklısın fakat başlık bu işler için uymuyor dediklerin öğrenilmeli fakat onları da okuyarak ve uygulayarak yapmalısın dostum.

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Brute havj kismina ve yapilmasi gerekenler maddelerine katiliyorum ancak makale okumadanda bu islere girisilmeyecegini düşünüyorum cunku ben cok zaman programla vs kastigim bu dilleri sana hacking icin nasil kullanacagi ogretmez bunlari nasil kullanacagini ogrenmek icin daha kullanmis kisilerden feyz almak dogru bir yaklasim olur onjn disinda okudugun yazilari sadece okumakla zaten birsey ogrenemezsin okudugun yazidakileri uygulayarak pratik yaparak ve mantığını kavramaya calisarak incelemek gerekkir ustun koru okumayla zaten hicbirsey ogrenemezsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.