Hacker Olmak İçin Eğitim Serisi Var mı?

ali_kaygun

Yeni üye
10 Ara 2021
43
4
Arkadaşalar Allahım rahmeti ve bereketi üzerinize olsun ben hackerlığa yeni başlayacağım bana hackerlık eğitim serisi varsa gönderirmisiniz.

Çözüm
Merhaba değerli üye,

Öncelikle eğitim setleri veya videolar ile kendinizi geliştirebilirsiniz.
BTK akademi, Udemy gibi kaynaklar üzerinden ücretli veya ücretsiz kurslar alabilirsiniz. Formumuz'da yeni başlayanlar için ve orta seviye arşivler bulunmaktadır. Birkaç tanesini mesajın altına ekliyorum.

İYİ FORUMLAR...

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
Arkadaşalar Allahım rahmeti ve bereketi üzerinize olsun ben hackerlığa yeni başlayacağım bana hackerlık eğitim serisi varsa gönderirmisiniz.
BTK Akademi, Udemy, YouTube gibi platformlardan eğitimler alabilirsiniz.

Bıraktığım linklerden bu tür eğitimlere ulaşabilirsiniz. Başta tanım videosu daha sonrasında ise bunun hakkında eğitimler mevcuttur.

Etik Hacker Olma Kursu

Son düzenleme:

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,718
Bkz;

mykerim

Üye
29 Ocak 2012
86
5
Antalya
Siber güvenlik eğitimini en iyi kendi kendine öğrenebilirsin. Kalıcı olarak. Kendine bir web sitesi kur güvenlik önlemlerini araştır. Sonra kendi siteni hackle. Bunu başardığından 1. sınıfa başlayabilirsin. Bundan sonrasi yabancı kaynaklardan yeni teknikler öğrenerek kendini geliştirirsin.

BÜRKÜT'

Basın&Medya Ekibi Lider Yrd.
8 Kas 2021
3,080
4,053
Merhaba değerli üye,

Öncelikle eğitim setleri veya videolar ile kendinizi geliştirebilirsiniz.
BTK akademi, Udemy gibi kaynaklar üzerinden ücretli veya ücretsiz kurslar alabilirsiniz. Formumuz'da yeni başlayanlar için ve orta seviye arşivler bulunmaktadır. Birkaç tanesini mesajın altına ekliyorum.

İYİ FORUMLAR...

Çözüm

Tattger

Üye
14 May 2019
79
26
Öncelikle hiç bir hacker eğitim serisi vs tarzı videolar izlemiyorsun! Lamerlıktan öteye geçemezsin. Udemy'den veya Youtube'dan Temel Network Eğitimi ve Temel Sistem Bilgisi eğitimleri izleyip kendisi orta seviye Network Uzmanı ve Sistem Uzmanı olarak eğitiyorsun. Ardından gidip siber güvenlik eğitim videoları izliyorsun. Bu yol öyle kolay bir yol değil, heveslik bir yol hiç değil! Bir siber güvenlik uzmanının bilişim alanında çalışan birinden çok daha bilgili olması lazım. Hazır toolları kullanarak, sql injection bulup siteye index basarak lamerlıktan öteye geçemezsin. İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.