Hacker olmak için nereden başlamalıyım

CHanz

Yeni üye
9 May 2022
9
3
Ohio
Selamlar kendimi bildim bileli bilgisayar başındayım ve az çok bir şeyler denedim sizce hacker olmak için nereden başlamalıyım en baştan önerirseniz daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
Selamlar kendimi bildim bileli bilgisayar başındayım ve az çok bir şeyler denedim sizce hacker olmak için nereden başlamalıyım en baştan önerirseniz daha iyi olur şimdiden teşekkür ederim.
İlk oncelikle SQL injection dan başlayabilirsiniz sonrasında ise manuel ogrenerek kendinizi SQL açığında gelistirin sonrasında brute force'a başlayın ve sonrasında admin bypass gibi şeyleri öğrenin sonra xss açığı rfi açığı lfi açığı command injection vs. Ve sonradan exploitleri ve Metasploit, nmap, Dmitry vs. Kullanmayı öğrenin.

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
534
397

BAHŞET 9960

Yeni üye
18 May 2022
2
0
Selam usta bende senin gibi bilgili olmak istiyorum senin öğrencin olmak istiyorum yaşım 24 yaşımdan sonra basarabilirmiyim bana yardımcı olabilcenmi

BAHŞET 9960

Yeni üye
18 May 2022
2
0

Hocam eğer bana diyorsan bende yavaş yavaş öğrenmeye başladım. Zaten sitede aradığım her şeyi kusursuz bulabiliyorum sana da öneririm

Peki hocam nerden başlamam gerekiyor neleri öğrenmem gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.