Hacker Olmak İsteyenler Buraya

pylaxn

Üye
2 Şub 2022
192
3
84

Herkese Merhabalar Ben Pylaxn Bugün sizlere hacker olmak isteyenler için birkaç şey önerdim
pc-hack.gif
1-Hack In The Box
Bu web sitesi korsan yani hacker ve hacklemeyi öğrenmek isteyenler ve bu işe başlayanların güncel konular sunuyor tıpkı forum gibi tavsiye ederim işinize yarayacaktır elbet.
hacker%C4%B1m-hacker.gif
2- Udemyy
En çok işinize yarayacak program diyebilirim bir çok ana dalla ilgilinen udemy sizin için tam bir hemçir olma olanağı sağlar üçretli olmasına bakmayın eyer forumda görürseniz udemy ile ilgili direk gidip ücretsiz bi şekilde ders alabilrisiniz
3-Cybrary
Beyaz şapka denilen taban denilir kaynak olarak bilinir burda ücretsiz kurs bulma şansınız yüksek forum vb şeylerde bulunmakta
4-Hack This Site!
Site hacklemek olarak bilinir korsanlık en önemli amaç ddos atmak gibi tehlikeli işler amacınız tabi iyi yönden olsun bu işi kimse kötü niyete kullanmak istemez eksik olduğunuz yapmak istediğiniz şeyler genellikle burda bulursunuz
5-Exploit Database
Hemçir işleriyle uğraşan çoğu insan burda bulunur hacker uygulamaları genellikle var eski kullanıcılar bilir bunu
6-Hacking Tutorial
Cihaz çökertmek isteyenler için güzel bi program gerekli şeyleri öğretmek için dizay edilmiş
g6aa7R-1024x576.jpg

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Eline sağlık konu daha da genişletilebilir. Hacker olmak istiyenler için demişsin bu terimler ve siteler yeni başlıyanlara çok yabancı gelecektir daha temel bir konu açabilirsin.
Yazılar beyaz başlıklar büyük font ve renkli olursa çok daha güzel olur tekrardan eline sağlık

pylaxn

Üye
2 Şub 2022
192
3
84
Eline sağlık konu daha da genişletilebilir. Hacker olmak istiyenler için demişsin bu terimler ve siteler yeni başlıyanlara çok yabancı gelecektir daha temel bir konu açabilirsin.
Yazılar beyaz başlıklar büyük font ve renkli olursa çok daha güzel olur tekrardan eline sağlık
Teşekkürler kendimi konu paylaşma konusunda geliştiriyorum daha iyi paylaşımlar yapmaya çalışıcam

Kazım Hacker

Yeni üye
5 Şub 2022
39
9
Hackerlerin dibisin ben zaten hackerlikte sadece trojan yapmayı bilirim sağol adamsın ben hacker yazdığıma bakma yeni öğreniyorum.

419

Üye
1 Şub 2023
65
30
kopyala yapıştır olmuş başka forumlardan tabiki oradaki de sen isen başka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.