Hacker olmak isteyenler...

13 Şub 2009
61
0
Evet bende ynı dusunuyorum ve basit programlara basladım bile.HTML ve Visual Basic kodları azr azar biliom ve fake yoluyla 10 msn face book felan hackledim.

BLK_Cagri

Yeni üye
28 Şub 2009
1
0
ben yeni başladım ama programlama dilini bilmiyorum amacım onu-bunu hackleyip kendimi tatmin etmek değil sadece pc savunmasını microsoftun bize sunduğu yöntemlerden ibaret burakmayıp dahada katlamak istiyorum vede bazı türk düşmanı sitelere saldırmayı istiyorum ama senin yazdıklarını anlayamadım

atlas_tr

Kıdemli Üye
8 Ocak 2008
2,380
14
NErDe OLsam BEğeNİRsin
ben yeni başladım ama programlama dilini bilmiyorum amacım onu-bunu hackleyip kendimi tatmin etmek değil sadece pc savunmasını microsoftun bize sunduğu yöntemlerden ibaret burakmayıp dahada katlamak istiyorum vede bazı türk düşmanı sitelere saldırmayı istiyorum ama senin yazdıklarını anlayamadım

anlamaycak bir şey yok kardeş yazıda anlatılmak istenen şey baskasına bağlı kalma kendi programını kendin yaz kendi hackerlık tarihini kendin oluştur demek istiyor yazı

Stajyer

Yeni üye
9 Mar 2009
1
0
usta güzel demissinde bu forumda paylasılan programlarida mi indirmeyelim yani?böle bir misyonu olan siteyede güvenmessek kime güvenecez

nacar79

Yeni üye
17 Eki 2008
1
0
arkadaşlar ben bu se-zer den acemi öğren ciyi tanıyorum bunlar hacker filan deil ******n teki bunlar ancak lamer lik yapabiliyolar.

lamer; başkasının yaptığı bir hack programını kullananlara denir

hack programının benim kardeşim bile kullanıyo ve henüz 10 yaşında

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.