Hacker VS Youtuber

Trejin

Üye
12 Mar 2016
146
0
Arkadaslar ben ya hacker olucam yada youtuber bilmiyorum çok kararsızım aslında ben Hacker olmak istiyorum ama hani hacker olunca ne gibi avantajların oluyo arkadaşların gözünde nasıl görünüyorsun açıklarsanız sevinirim :)

JussiaN

Üye
14 Şub 2016
135
0
Bilmiyom
Dosrum hic oyle ben youtuber olcam haker olcamla olurmu youtuber bile olsan enaz 2 yil cok takipcisi tecrubesi olan biriyle calisman gerekli

Hackerlik dersen de hacker olcam la bitmez enaz 10yil ister( hackerlik daha fazla tabi)
Belli ki Who Am İ dan cok esinlenmissin hic acik vermemen gerekiyor bunu unutma sisteme sizdiginda 12-15 arasi yerde senin ip bellekte bekliyor bunlari silmek falan var bence adam gibi programlama yada site gibi seylere yogunlas kodlamaya

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
2 si bir arada olabilir :D hacker dediğin nedir ki :D bilgin olsun zararı olmaz sana sen sadece Türkçe konuşsanmı saha yararlı İngilizce blsen zararı ne sana :D gibi düşün :D

yunuEmre

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
945
2
Hacker olmak simdi hacker olcam diye bisey yok
Youtuberlikte oyle olunmaz dalga vs gececeklet
Yani ikiside emek cesaret ister who am i izle hackerlik
Nasil oluor orenirsin

Trejin

Üye
12 Mar 2016
146
0
Saçma bi soru. İkiside farklı şeyler aynı anda yapabileceğin şeyler.

Bak doğru söylüyorsun ama diyelim ben ikisini yapıcam ben bir metin okumuştum bu forumda adam diyoki eğer bir adama Trojan vb. Bir virüs atıpta adamı izliyorsanız emin olun sizide baska bir hacker izlicektir. Şimdi ben emek verdim 1-2 sene sonra birden youtube, paypal vb hesaplarım çalındı ne yapıcam hayatım biter emeklerim boşa gider ama diyelim tek youtuber olucam bu sefer indirdigim programları birkez daha gözden geciririm mesela ben eskiden bu forumda gezmeden önce bu Trojan gibi programları bilmiyodum. Forum sayesinde öğrendim artık indirdigim dosyaya kadar açtığım sayfaya kadar dikkat ediyorum

SORUMU CEVAPLAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER :)

Okan1030

Katılımcı Üye
24 Ocak 2016
690
0
Boyle diyelim ki 200 bin aboneye villan ulastin hic calismaya villan gerekte yok ayagi uzat cekirdek getir para bedava geliyo youtubedan mis hayat para cepden geliyo super is yani youteberlik :)

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Ben ZeoTronu örnek gösteriyim ama kötü olcak kusura bakma.
ZeoTron hem youtuber hem dolandırıcı İnsanların face hesaplarını çalan kredi kartlarını hackleyen türk sitelerine ve sunucularına saldırı yapan ve saldırı takımlarını avlayan sosyal medya hesaplarını çalan ve i.e.t.t de ekber was here yazısı yazan türk hackerleri avlayan bir youtuber

Adam hem youtuber hem hacker ama kendi ismi bir yerde paylaşılınca oraya saldırıyor şuana kadar 6 hacker forumunu avlamış durumda sırayla tüm türk hackerleri bitiriyor.
Fakat nasıl oluyorda hem youtubede kanalı var hemde türkleri avlıyor
Daha fazla detay için özelden mesaj atman yeterli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.