HacKerByPaNter Avatar Yapım Merkezi

ardabjk67

Üye
8 Eki 2010
58
0
Abicim Bana Batman Daki Jokerin Resminin Üstüne ßy CaMPeR Yazarsan Sevinirim Hareketli olsun . tesekkürler

murd0c

Yeni üye
17 Kas 2010
24
0
2. Paylaşımının en alttaki resimden banada HackerByKabuS yazanından yaparmısın..

aspar04

Üye
14 Eki 2009
131
0
kardeş bu resım şeklini beğendım fakant aspar yazısını daha ilgi cekiçi yapabılırmısın . mesela ...AsPaR...04 şeklinde yazabilirmisin yazı sitilinide değiştirebiirsin tabi abartmamak koşulu ile. hee bide ben alev şeklinde yavaş yavaş yanan bir ateş ile yazılmasını istem,iştim eğer onu yapabilirsen cok ıyı olur :D yaparsan cok sevınrım

HacKerByPaNter

Katılımcı Üye
19 Şub 2011
872
0
1sT4nßuL .!
kardeş bu resım şeklini beğendım fakant aspar yazısını daha ilgi cekiçi yapabılırmısın . mesela ...AsPaR...04 şeklinde yazabilirmisin yazı sitilinide değiştirebiirsin tabi abartmamak koşulu ile. hee bide ben alev şeklinde yavaş yavaş yanan bir ateş ile yazılmasını istem,iştim eğer onu yapabilirsen cok ıyı olur :D yaparsan cok sevınrım
Buyur kardeşim.Resmin büyük boyutunu ve gifini görmek için üstüne tıkla açıldıktan sonra tekrar resme tıkla.

Son düzenleme:

HacKerByPaNter

Katılımcı Üye
19 Şub 2011
872
0
1sT4nßuL .!
resimi acmayı başaramadım :D hata verıyo :D
Buyur kardeşim başka yere yükledim resmi.

getfile.php

cistaka65

Üye
21 Ocak 2011
221
0
kardeş facede bi komedi sayfası açtm adı reyizler klübü o ada uygun güzel bi resim bulup biraz süsler misin sana zahmet hareketsiz olsun mümkünse

Baytan

Üye
20 Kas 2010
76
0
ben avatarımım üzerine BAYTAN yazan istiyorum bir tane hareketli bişi bir tanede hareketsiz yaparsan sevinirim :)

Baytan

Üye
20 Kas 2010
76
0
hayır bunlarda güel de şu an olan avatrımın üzerine dha büyük bir Baytan yazısı bir hareketli bir normal

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.