HacKerByPaNter Avatar Yapım Merkezi

aspar04

Üye
14 Eki 2009
131
0
osmanlı motıfının altına aspar yazısını resıem uygun bır sekılde yazarmısın yapabılırsen aspar yazısı yavaş yavaş alev aalan bır ateşte de olabılır
yaparsan cok sevınırım

HacKerByPaNter

Katılımcı Üye
19 Şub 2011
872
0
1sT4nßuL .!
osmanlı motıfının altına aspar yazısını resıem uygun bır sekılde yazarmısın yapabılırsen aspar yazısı yavaş yavaş alev aalan bır ateşte de olabılır
yaparsan cok sevınırım

Kardeşim bir sürü resim var sen her ihtimale karşı (belki benim seçtiğimi beğenmezsin) kendi beğendiğin resmi ver bana.

aspar04

Üye
14 Eki 2009
131
0
Kardeşim bir sürü resim var sen her ihtimale karşı (belki benim seçtiğimi beğenmezsin) kendi beğendiğin resmi ver bana.
bu lınktekı resımın altına resımın şeklını bozmıcak sekılde yanı sıyah kırmızı ve sarı tonları olan bır yazı ve yapabılırsen yavaş yavaş yanan bıralevın ıcınde yaparsan sevınrıım. yanlız dediğim gibi alevli yapıcaksan yavaaş yavaş olan bır alev olmalı bır cok gıftekı gıbı 2 sanıyede tekrarlanan bır gıf olmamalı , yaparsan cok sevınırım lın :OSMANLI HİLAFET SANCAGI

Moderatör tarafında düzenlendi:

HacKerByPaNter

Katılımcı Üye
19 Şub 2011
872
0
1sT4nßuL .!
bu lınktekı resımın altına resımın şeklını bozmıcak sekılde yanı sıyah kırmızı ve sarı tonları olan bır yazı ve yapabılırsen yavaş yavaş yanan bıralevın ıcınde yaparsan sevınrıım. yanlız dediğim gibi alevli yapıcaksan yavaaş yavaş olan bır alev olmalı bır cok gıftekı gıbı 2 sanıyede tekrarlanan bır gıf olmamalı , yaparsan cok sevınırım lın :OSMANLI HİLAFET SANCAGI

buyur kardeşim.

azda22

Katılımcı Üye
21 Kas 2010
399
0
İzmir
kardeş bana da yaparmısn ama iki tane bi poker kagıdı na (Hacker AzDa ) olsun bide pikacu :D şimdiden saol

74228855

Üye
22 Şub 2011
235
0
Kardesim bana koyu renkli , hareketli ve ustunde ''ßy_SaGa.S'' yazan bi şey hazırlasrsan karsılıgını alırsın (Koyu renkli derken kan RENGİ AMA DAHA SİYAHA YAKINI VE HAVALI :d )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.