Hackerın telefonu

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Arkadaşlar bir hackerın telefonu Nasıl olmalı..?
Hangi programlar yüklemeliyim benim telefon İOS neler olmalı
Ddos programları gibi hangi araçlar yüklü olmalı..?
iOS Linux Nasıl yükleyebilirim..?

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
sen ben ios a linux yükleyemeyiz sanmıyorum :) ama android örnekleri çok youtube üzerinden tutorialler bulabilirsin
ya aslında ben böyle watch dogs 2 deki gibi bir telefon istiyorum adamın telefonu ios
yani tabiki adamınki olamaz hayal ürünü bir şey ama onun gibi işe yarar bir hacker telefonu istiyorum..
böyle ağı gizlice izleme ddos atma şifre kırıcı gibisi

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
ya aslında ben böyle watch dogs 2 deki gibi bir telefon istiyorum adamın telefonu ios
yani tabiki adamınki olamaz hayal ürünü bir şey ama onun gibi işe yarar bir hacker telefonu istiyorum..
böyle ağı gizlice izleme ddos atma şifre kırıcı gibisi
Kardeş sen bu söylediklerinin gerçek olacağına inanıyomusun yolda gördün bi tane adam hadi hacklıyımda cebime para girsin o zaman herkez hacker olurdu millet neden çalışsın

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Tam hack için değilde yanında Nokia 3310 taşıyabilirsin.Mesela bir gün nasayı hekledin nasa ajanları gelip seni yakalamaya çalışırsa kafasına geçirdimmi tamamdır

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Ulan dedim ya saten watch dogs 2 deki gibi değil tabikede hayal ürünü dedim ya sadece ona benzer bir telefonum olsun istiyorum dedim yani içinde bir kaç hack uygulaması olsun o kadar
dediğimi okuyun öyle cevap verin...!!!!!!!!!

Kapalı Kaynak Olan iOS'da Hackerlik. Yok Yok Telefonda Hackerlik. Hmm.. Dostum Film Ve Oyun Seni Yanlış Yönlendirir. O Yüzden Kafaya Takma. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.