hackerlar hangı sporu yapar

popcorn44

Üye
16 Şub 2023
55
15
ben şahsen uzun sure pc başında hareketsız kalınca spor yapma ıhtıyacı duyuyorum sahsen muay thaı yapıyorum sız hangı sporla ılgılenıyorsunuz bır hacker olarak

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Can sıkıntısı ile pc başında vakit geçirirsen mesela şuan ki gibi "senin" oturduğun yerden abur cubur yedirir klavye üzerine kola döktürür yani kg bile yapar insana.

Ama birşey üzerine yoğunlaşmış bilgiyi anlık çözümler için kolayca bulma lüksü kendine tanimayip sahip olduğun tecrübe bilgi ve deneyime yenileri ekliyor olsan.

Ne spor ne kile ne de böyle can sıkıntısına böyle entresan şey aklına gelip sormazdin.

Birde hackerlar da insan temel olarak yaşamın içinde ve sosyal insanlarda vardır fakat "işin doğasında tembellik hissi ve alışkanlığı vardır"

Şuan gelip bu konuya yazanlar
Girgırına çene laflamak için yazanlar olur ve anlarız ki birtek senin canın sıkılmıyormuş.

Neyse yinede sen ara sıra tv falan da izle hatta netflix den film de izliyebiliriz eşlik ederim filmi ben seçersem :)

ejder356

Üye
2 May 2014
84
3
Türkiye
Deniz Kenarına Bankta oturarak Deniz seyretmek sonra kendimi sorguluyorum ve eve dönüş..
Üst katımda bir kum torbası var ama onu nadir canım çekiyor .:coffee:
İdeal Sporum ; Kendi Bahçemde Fındık Topluyorum .:ROFLMAO:

Licht

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
450
935
Layer7
motor sürüyom trdeki trafikte oldukca kalori yaktırıyo emin ol (racing motorlar için konuşuyorum)

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,054
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Bence ekran başında kaldığımızda en iyisi ağırlık kaldırmaktadır ne kadar çok ağırlık kaldırırsak vücudumuzdaki kaslar o kadar çok çalışır yani hareketsiz kalmayız bende öyle yapıyorum arada sırada çünkü

popcorn44

Üye
16 Şub 2023
55
15
Baktımda bu konuyu açarken böyle enteresan cevaplar beklemiyordum neyse ki en azından spor yapıyoruz 🙃

Can sıkıntısı ile pc başında vakit geçirirsen mesela şuan ki gibi "senin" oturduğun yerden abur cubur yedirir klavye üzerine kola döktürür yani kg bile yapar insana.

Ama birşey üzerine yoğunlaşmış bilgiyi anlık çözümler için kolayca bulma lüksü kendine tanimayip sahip olduğun tecrübe bilgi ve deneyime yenileri ekliyor olsan.

Ne spor ne kile ne de böyle can sıkıntısına böyle entresan şey aklına gelip sormazdin.

Birde hackerlar da insan temel olarak yaşamın içinde ve sosyal insanlarda vardır fakat "işin doğasında tembellik hissi ve alışkanlığı vardır"

Şuan gelip bu konuya yazanlar
Girgırına çene laflamak için yazanlar olur ve anlarız ki birtek senin canın sıkılmıyormuş.

Neyse yinede sen ara sıra tv falan da izle hatta netflix den film de izliyebiliriz eşlik ederim filmi ben seçersem :)
Genişletmek için tıkla ...
Niye böyle basit bir cevap için bile bu kadar gereksiz felsefe yaptın anlamış değilim
"BASİT ŞEYLERİ KOMPLİKE BİRŞEKİLDE AÇIKLAYANLAR BİLGİSİZDİR"

Beğen Alıntı Cevapla
Denetleme için seçin Rapor Düzenle Sil

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.