Hackerler Hakkında Bilmek İstediğim

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Çok yanlış yerden başlamışsın sen :D
İlk olarak hacker olayı tamamen farklı bir şey.Onu anlatayız tam olarak.
Ama sistemlere girmek için çeşitli yöntemler kullanırlar. o resim ise cmd ekranıdır.
Program yazarlar ama onuda visual studio adlı yada visual basic artık kendine kalmıs o programlarla yazarlar.
Facebook kodla çalınırmı bilmem.
Ama çalmak için çeşitli yöntemler var.
Facebookta açıklar çıkyo.
Rat
trojan yani klavyede basılan tuşlar v.s kaydeden ekran alıntısı yapan programlar var.
Ayrıca konu yeri tht yardım merkezi olmaylıdı. :D

lavara123

Katılımcı Üye
29 Eki 2013
368
0
NULL
faceyi kod ile çalabilmen için iyi bir mantık(algoritmaya) sahip olman lazım ve facebook veritabanını kırman lazım(açık bulabilrsen) ki bu da çok zor bir iş anca öyle kod ile bir yerlere gelebilrsin ama en basidi keyloger, trojan vb. ;)

harundemka4

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
772
2
İstanbul
Cmd Ekranı Bu Dostum . Biraz Araştır . Şekil Gibi Şeyler Nasıl Yapılır Gibi .Mesela Renk Değiştirme ( Yeşil) " color a " gibi Şeyleri Bulmalısın . Örneğim En Basitidir . :D Bu Tür Şeylerle Devam Ederek Boş Boş Dolanırsın . Hiç Yapma Bence Direk Programlama Öğren Derim Eğer Hacker Olmak İstiyorsan :)

m s

Yeni üye
11 Nis 2010
47
0
ne cmd ya, bu Terminal. Terminal sadece Linux İşletim Sistemlerinde bulunur CMDe benzer ama daha fazla gucu vardir paketler hep bundan install yapilabilir ve hack icin kulanilir.

Filmlerde gordugun is bir bilgisayara film yapmislar windows mediaplayerle oynatiyorlar. :)

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Arkadaşlar dizilerde filmlerde görüyorum http://fc04.deviantart.net/images2/i/2004/06/8/9/nmap_Hacker.jpg

böyle bi ekranda kod yazıyolar program filanmı nedir bunun ismi bide herkese soruyom face kod la çalınır diyolar bu kod dili nedir ve bu kodları nereye yazıcam ben

Kardeşim sanırım kodmatikten bahsediyorsun kişinin kullandığı chazdaki kodla parola sıfırlamaktır

Başka türlü kodla facebook çalma yok bilinen

BU ARADA KONUYU YANLIŞ YERE AÇMIŞSIN :)

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,430
9
I Don't Know
Dostum Hackerler Kendi Aralarında Ayrılır Beyaz Şapkalı Hacker Filan.Bunların Değişik Hack Yöntemleri Vardır.Site veya Sistem Açıkları Veya Programlar Gibi.Bunların Detaylarını Ve Daha Fazlasını Araştırarak Rahatlıkla Bulabilirsin.

-Konu Yeri Yanlış.

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
ne cmd ya, bu Terminal. Terminal sadece Linux İşletim Sistemlerinde bulunur CMDe benzer ama daha fazla gucu vardir paketler hep bundan install yapilabilir ve hack icin kulanilir.

Filmlerde gordugun is bir bilgisayara film yapmislar windows mediaplayerle oynatiyorlar. :)

Aynen - Video Formatnda Kaydedilip - Windows Media - Winamp Tarzı Video Oynatıcılarıyla Sabitleyip İzletiyorlar :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Herkes CMD Demiş.Dostum Bu Linux İşletim Sistemlerindeki Port Tarama Tool'u nmap.Nmap'ı Araştırabilirsin , İşe Yarar Bir Tool.Windows'da Da Var Lakin Linux'da Daha Kapsamlı. :)

Yardım Sever Üyeler Kulübü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.