Hacklink Yazılımı (ispatlı)

Kapasite

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
744
0
Geçmişten
ya kardeşlerim bu virüslü olayı neden uzatılıyor.bu program virüslü olması normal.ben programı bizzat denedim ve çokta iyi ve kaliteli çalışıyor.adam size virüssüz demiyor ki virüslü diyor.isteyen indirir arkadaşlar ama emin olun çok kolay

HackeRLorD29

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,126
0
listeyi kardeşim paylaşır mısın nasıl kullanıldığını anlatır mısın:confused: not rardan çıkartmadan exeyi çalıştırın;)

Son düzenleme:

AsiTurkHack

Yeni üye
21 Eyl 2012
11
0
kardeşim programı indirdim yabancı dilde nasıl kullanıcaz Ayrıca şu güncel listeyi alabilirmiyiz :)
d9d99.jpg

GrkmZyfe

Katılımcı Üye
16 Eyl 2012
479
0
Kimi kandırıyorsun amk. :D Anlatım başarılı olmuş ama dosya virüslü ve sonradan dikkat ettim virüs total da yok la. :D

IJ3yIXero

Üye
3 Eyl 2011
221
0
Elazığ
programın yarısı virüslü sen bize joomla siteleri ver eksen atacktan kullanırız biz buna gerek yok ayrıca güncellemeyin konuları tarihe bakın 1 ay geçmiş adam daha liste koyamamış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.