HAKOPS Keylogger 12 [05.06.2020]

buyrak

Üye
31 Tem 2016
100
1
Antalya
Merhaba Arkadaşlar ;

Keyloggerimin 12'inci Ve En İyi Sürümünü Sizlere Sunuyorum.Bu Sürümdeki Değişikliklerden Kısaca Bahsediyim Hemen.

- ClipBoard Hook'taki Bazı BUG'lar Düzeltildi.
- Mail Alma & FTP Log Alma'daki BUG'lar Düzeltildi.
- Binder (Serveri Başka Bir Dosya Ile Birleştirme) Eklendi.
- Icon Değiştirmedeki Sorun Halledildi.
- Server Oluşturmadaki BUG'lar Düzeltildi.
- Hook Kodlarındaki BUG'lar Düzeltildi.
- Aynı Anda Hem FTP Hemde Mail Ile Log Verme Eklendi.
- 4 Tane Yeni Şifre Çalıcı Eklendi (Public Edition)
- ıkça orulan orular Sayfası Eklendi Böylece Bazı Sorulara Daha Kolay Yanıt Bulabileceksiniz.
- Client / Builder'deki BUG'lar Düzeltildi.
- Mail Ve FTP Log Alımı Tasarımı Yenilendi (Renkler vs.)
- Bilgisayar Resetlenince Başlangıça Yerleşmeme Sorununa Extra Önlem Alındı.
- Log Atma Zamamı Değiştirildi.
- "Stub.dll" Kaldırıldı.

Kısacası Tekrar Sıfırdan Kodladım Bütün Projeyi. 12 Makinede Değişik Isletim Sistemlerinin Hepsinde Test Edildi Ve Testler Sırasında Çıkan Ufak BUG'larda Fixlenerek Tamamen

Sorunsuz Hale Getirildi.

Arkadaşlar Programı Dilediğiniz Yerde Paylaşabilirsiniz Bunda Bir Sakınca Görmüyorum Sadece Emeğe Saygı Göstermenizi Rica Ediyorum.

HAKOPS Logger 12 - YouTube

ajqoAabpBz_1GNxjYvM1pj5onOKPM5a4MJD9oWrduI8

GmHyqBPTpuVRAQQjst9DR7BzDGjuQyJjwHLcgUl6524

9CuK36y7gbXUq9-tgstYPZfpTI1-BPbGfS62duqan_0

SYiabEiddBNt7kcD7lCzDSupwBL8iEmdL1Jf6bcrBVU

jSeNxveRnAaS-16Tfl7_yInxc30hYc_TN1ThoaYwTOo

wMwtdsHv3MImJSMa_DM_5vpBlo-q33y8QrU66ae3tSg

oQ8mZmsoAfsY1Jo4M9-I89dosCwCRbbxOBpW3JekVRw

hY_M0CaOllC7c-so7X4VmR23nSNPN5iI-LrF8OGQRzQ

wh5eUtkhAMbOsyY8RTVbcF26_C-GuCoGXp9ZF3IKNu8

INDIRME LINKLERI [29 Haziran 2014]

ZIDDU
DOSYA.TC
RAPIDSHARE
TurboBit
UPLOADED

Abi ellerine saglik mukemmelsin ancak ben g mailimle log almak istiyorum gmaile test geliyor ancak basariyla arkadasa kurdum hala gmail gelmiyor sana skype den msj attim ama bakmadin bi yardim lutfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.