HAKOPS Keylogger 12 [05.06.2020]

By habipsana

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
920
0
Bu ne ya Başlangıçta Çalıştır Özelliği çalışmadı, Log gönderme süresi çalışmadı, İcon Ekleyince Çalışmıyor. S.S.S de böyle bir sorun olmaz yazıyor her sorunun cevabında, burda sorun yazıyoruz, böyle bir sorun olmaması lazım diyorsun. HAKOPS kardeş kusura bakma da free kullanıyoruz diye bu kadar sorun çıkmak zorunda mıydı ?

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Bu ne ya Başlangıçta Çalıştır Özelliği çalışmadı, Log gönderme süresi çalışmadı, İcon Ekleyince Çalışmıyor. S.S.S de böyle bir sorun olmaz yazıyor her sorunun cevabında, burda sorun yazıyoruz, böyle bir sorun olmaması lazım diyorsun. HAKOPS kardeş kusura bakma da free kullanıyoruz diye bu kadar sorun çıkmak zorunda mıydı ?

Kopyalama Seçeneğini "Kopyalama" Yaparsan Doğal Olarak Çalışmaz O Özellikler

mutaba123

Katılımcı Üye
4 Şub 2011
319
0
hakops malesef log gönderme süresi 1 dk gönderiyor logları 20 dakikada göndermiyor bide gelen loglarda harfler karışık çoğu gelen logda ? işareti mevcut başlangıçta çalışmıyor ?

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
hocam bi tane kurbana yolladım öğleden sonra saat 4 te saat şimdi sabahın 4 dü gmaile gelen tek keylogger benim denem amaclı yaptgm seyler. acaba pc kapatıp actılar ondan dolayı olabilrlermi ben nasıl bilgisayar acılndıgında her zmn kendisi calısıp atmasını yapabilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.