HAKOPS Keylogger 16 - 12.04.2018

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Hocam 16.1 çıkarırsanız bi önerim olacak zor birşey değildir sizin açınızdan userler üzerinden ddos saldırı eklense fena olmaz mesela arkadaşın pcsine attım instagrama girmesini istemiyorum instagrama ddos attırım nasıl olsa çökertemiycek ve ip bloklanıcak. Ya da 1000 useri vs. geçerse ufak çaptaki siteler kolayca düşer diye düşünüyorum

UnknownRight

Katılımcı Üye
17 May 2018
349
0
Hocam Maddi Durumu İyi Olmayanlar İçin Yen Bir Sürüm Çıkartabilirmisin .
Tabi Tüm Özellikler Olsun Asla Diyemeyiz .
Ama En Azından Sorunsuz Log Gönderebilen Bir Sürüm ...

4 Eki 2013
31
1
Russia
Helalin var serveri iyi koyuyosun yaptıgın programın içine :) ama ben buluyorum emin ol senin yaptıgın Keylogger tarzı programlarıda kullanmıyorum ve kullanmamanızıda tavsiye ediyorum.

phantaso67

Yeni üye
8 Tem 2014
1
0
kardeş iyi güzelde link olarak birine attığımız zaman virus olarak algılıyor onu nasıl yaparız?

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Helalin var serveri iyi koyuyosun yaptıgın programın içine :) ama ben buluyorum emin ol senin yaptıgın Keylogger tarzı programlarıda kullanmıyorum ve kullanmamanızıda tavsiye ediyorum.

Hiç bitmeyeceksiniz değil mi :) Yazım tarzın, üslubun, takma adın yaşın veyahut IQ seviyen hakkında yeterli bilgileri vermekte dostum.

cesase

Üye
30 Tem 2017
150
0

senin o buldugun virüs programları böyle programları kullanmayın diye o programı virüs olarak gösterdigi virüs'tür büyük ihtimalle kardşm .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.