HAKOPS RAT v2 - STABIL

By Kumsal

Yeni üye
25 Şub 2014
43
0
Kardesım yaapabılen varmı acaba ben denedım yapamadım kuruyom sacma sapan seyler cıkıyor yardım edebılcek varmı lutfen

Taqa

Yeni üye
29 Eki 2014
21
0
kendi local'ıma uyarı geliyor ama noipden yaptıgımdan uyarı gelmiyor...?

CR3

Üye
15 Tem 2016
165
0
bunun icinde virus varmi ?

YÖNETICILER BAKARMISINIZ BI BIZ RAT YEMEYELIM SONRA

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
bu rat da sorun var ben koyloger sanıyom veri akısı yukseldı ben bu ratı kurdugumda tabsiyem kurmayın

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
Bilgisayarım çöktü indirdim programı turbobitten ne var ne yok bılgısayarıma yukledı formatt attım 20 lira gitti boşuna dalga mı geçiyorsunuz

puqe16

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
995
1
Nereye
Beyler indirdim pcme herşeyi bulastırdı format attırdımm hakops bunun hakında ne dusunuyorsun memnun deilim programdan indirdim kuruluma başladım yandex rus siteleri çin siteleri herşeyi kurdu ?
Acil ceavp

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Sen gerçekten başarmayıda başarıyosun kardeşim eline koluna gözlerine sağlık muhteşem olmuş böyle bir arayüz görmedim bebek gibi kayıyoruz uygulamada.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.