HAKOPS RAT v2 - STABIL

kokasi35

Yeni üye
16 Tem 2014
3
0
Abi benimde aynı sorun oldu. Adam indirdim açtım diyor. Ama ne yazık ki bana user gelmiyor :( Yardımcı olursan sevinirim abi.

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
Her zaman görselliğe önem veren biri olmusumdur daha ratı kullanmak nasip olmadı fakat grafiklerin harika oldugunu soylemeden indiremeceğim harikasın !

EnesJikoDHT

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
436
0
config.php
HAKOPS Dostum
Uzak masaüstü 1 kere çalışıyor sonra başkalarına gelince ekran gelmiyor yada hata veriyor sürekli kapatıp açmam gerekiyor bıktım artık bi çözüm bul + webcamların hiçbirini izleyemedim 20 kurban arasında neden ?

Lütfen ilgilen

cashhack06

Yeni üye
13 Eki 2013
28
0
"Bir hata meydana geldi! subscript out of range " hatası alıorum serverı kndi bilgisayarımda çalıştırırken

TOG

Yeni üye
21 Haz 2013
42
0
Emeğine sağlık,

1.Şifreleri alırken hata diyor.
2. Webcam görüntüleyemiyorum öyle kalıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.