HAKOPS RAT v2 - STABIL

kingyido1

Yeni üye
8 Ocak 2013
38
0
yükledim ve kullanmaya basladım ama bir turlu keylog alamadım kayıtlı log dosyası bulunamadı dıyor yardım lutfen

memoramo05

Yeni üye
12 Tem 2014
9
0
Tek anlamadığım orda neden kendi serverimiz çıkıyor ordaki bağlantılara basınca kendı pc mize bişi oluyo neden bu ?

kingyido1

Yeni üye
8 Ocak 2013
38
0
arkadaslar kendı bilgisayarımda calısıyor ama baskasının bilgisayarında calısmıyor virusum yardım lutfen

marifetlicocuk

Yeni üye
20 Nis 2013
9
0
Öncelikle eline sağlık mükemmel bir arayüz olmuş.Fakat kurban pc ye reset atınca hatta reset bile değil uykuya dahi alınca server gidiyor

Trojan26

Yeni üye
30 Nis 2014
34
0
piyasada okadar rat varken kullanmaya değmez.stabil değil.sağol ellerine sağlık.grafikler üzerinde çalışacagına stabilite üzerinde çalışırsanız daha iyi olur.

jaqen

Yeni üye
23 Nis 2015
48
0
Eline sağlık büyük bir iş başardın başarılarının devamını diliyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.