Halk eğitim // Web tasarım

Shiex

Üye
13 Ocak 2019
92
0
Adana
İyi Günler Halk Eğitimin Web tasarımına arkadaşım kayıt oldu hafif html biliyor herhangi bir kodlama dili bilmiyor herhangi bir sorun olurmu ve halk eğitim ne kadar iyi öğretebilir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

"'Alpi Taikiai"

Uzman üye
15 Mar 2018
1,147
2
Red Square
Şahsen denizlideki halk eğitimdekiler bi halt bilmiyor berbat bulunduğun şehire ve hocalara göre değişir o dostum mesela aydındaki halk eğitimdeki web tasarım hocaları süper anlatıyor çok güzel projeler yapıyorlar

Shiex

Üye
13 Ocak 2019
92
0
Adana
Şahsen denizlideki halk eğitimdekiler bi halt bilmiyor berbat bulunduğun şehire ve hocalara göre değişir o dostum mesela aydındaki halk eğitimdeki web tasarım hocaları süper anlatıyor çok güzel projeler yapıyorlar

Teşekkürler 🙏 peki hiç bir dil bilmeyen birisine baştan mı öğretiyorlar peki öğrendiği an script kodlamaya başlayabilirmi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.