Hangi Antivirüs en iyi

Hangi Antivirüs Programı en iyi

• Nod32

Oy: 78 46.2%
  • Kaspersky

Oy: 49 29.0%
  • Panda

Oy: 8 4.7%
  • Norton

Oy: 8 4.7%
  • Avg

Oy: 13 7.7%
  • Diğerleri

Oy: 13 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    169

**comando**

Yeni üye
10 Tem 2010
45
0
kaspersky kendi ürettiği virüsleri yakalıyorsur belki ama nod32 solucan bile bulamıyor bulduğunuda iç tarama yapılamadı diyor sadece. ve dosyaları hep sistem dosyası olarak gösteriyor virüs olduğu için. sildiğimiz zaman pc den sistem dosyası silinecek. silmezsek pc virüsle kalacak. bizede öyle ot gibi bakmak kalıyor. kasper iyidir iyiiii.

kaptan3468

Üye
22 Ara 2009
126
0
Kaspersky 2007-2008-2009-2010 Kullandım Sadece 2007-2008 Kötüydü Ama Hızlıydı
Yeni Sürümleri Güzel Ama İyi Bi İşletim Sistemi Gerektiriyo
Nod32 Kullandım Gayet Gzldii Avira Hiçbi İşe Yaramıyo:D
Şuanda Farklılık Olsun Diye Avast 5.0 Kullanıyorum Gzele Benziyo Du Bakalım:D

ReZiDeNt

Üye
16 Haz 2010
100
0
Microsoft Security Essiental ve Kaspersky İnternet Security :D Bence en iyi bunlar ikiside war pcde :D

seytanin_amiri

Katılımcı Üye
31 Eki 2009
592
0
U.S.A
Valla arkadaşlar ben hepsini denedim ancak şu anda avg kullanıyorum ve de çok memnunum, hele birde tam sürümünü buldum geçit vermiyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.