hangi Ddos programı daha iyi

_x_phantom

Üye
21 Ağu 2021
52
24
23
?
selam sitede etkili olucak bir Ddos program arıyorum
ve bu programda Ddos atarken kendimi ve ip mi nası gizleye bilirim
Ddos atarken tamamen nası görünmez ola bilirim

Çözüm
Merhaba değerli üye;

Aşağıdaki konuda bir çok ddos toolunun bulunduğu dosya mevcut. Tool içinde aşağıdaki araçlar mevcut.

rDos
Hoic 2.1
LOİC
Unknown Doser
XoneDos
BanglaDos
Slowrois
Good Bye
dragon
hulk.py
canon.py
Anonymous_Botnet
sadattack.py
frazen.py

İşine yarayacak illa tool çıkacaktır.Linki aşağıya bırakıyorum.

TIKLA

Saygılarımla...

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Aşağıdaki konuda bir çok ddos toolunun bulunduğu dosya mevcut. Tool içinde aşağıdaki araçlar mevcut.

rDos
Hoic 2.1
LOİC
Unknown Doser
XoneDos
BanglaDos
Slowrois
Good Bye
dragon
hulk.py
canon.py
Anonymous_Botnet
sadattack.py
frazen.py

TIKLA

Saygılarımla...

Çözüm

_x_phantom

Üye
21 Ağu 2021
52
24
23
?
Merhaba değerli üye;

rDos
Hoic 2.1
LOİC
Unknown Doser
XoneDos
BanglaDos
Slowrois
Good Bye
dragon
hulk.py
canon.py
Anonymous_Botnet
sadattack.py
frazen.py

TIKLA

Saygılarımla...
TESEKÜRLER

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
2
243
-Türkistan-
En güçlü Ddos programları bana göre Ddos atacaksanız LOİCdir. Dos saldırısı yapacak iseniz Bangla Dos progamı olacaktır. Bu iki program da oldukça güçlüdür, internette adını aratarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.