Hangi etik hacker kursunu almalıyım?

araxe

Yeni üye
8 Mar 2023
6
1
kurs almak istiyorum aşağıdaki linklerden hangisini almalıyım veya farklı öneriniz var mı

maksimum nasıl korunabileceğimi de öğrenmek istiyorum

Asterixs

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
503
263
O'nun kalbine giden yolda.
kurs almak istiyorum aşağıdaki linklerden hangisini almalıyım veya farklı öneriniz var mı

Ben Atıl samancıoğlu'nun kursunu aldım memnun kaldım tavsiye ederim.

'KARTAL

Yeni üye
29 Ocak 2023
48
43
Atıl hoca gayet akıcı anlatıyor deneyebilirsin beğenmezsen iade edersin

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron

almamalısın, boşuna para israfı

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,416
3,065
Ağ Kablolarında Geziyor
2 hocamızda başarılı hocalar ama ben Atıl samancıoğlunun eğitimini daha üst gördüm.
Neden dersek en temelden ve içeriklerine baktığım zaman "Network Temelleri" gördüğümde direkt 1-0 olarak önde başladı.
Çoğu eğitim siber güvenliği öğretmez tool anlatır geçer.. Ve eğitimde Linux ve metasploit kütüphanelerine hakim olunacak diyor umarım o kadar iyi anlatım olur.
Ve en çok satanlarda 1. sırada üstelik puanıda iyi.

Cangaz

Yeni üye
27 Haz 2020
1
0
Bende Atıl hocadan aldım güzel anlatıyor. Oradan izleyip buradan desteklersen çok daha iyi olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.