Hangi Konularda çalışmalıyım ? Yardım edermisinz ?

TRxxKORSAN

Üye
25 Nis 2016
52
0
Şanlıurfa
C++ , Java , Python , html üzerinde %40 lık bilgim var bunların haricinde hange dilleri öğrenmem gerekiyor .. Tek isteğim islamiyet için Devletim için Siber savunma yapmak !!

Jas-Q

Yeni üye
30 Ara 2015
42
0
%40 lık oranını yükseltmeye bak başka dil öğrenmektense mevcut yüzdeliğini arttır. Bol bol pratik yap daha sonra diğer dillerin öğrenimi daha kolay gelecektir tabi yüzdeliğini arttırdıktan sonra aynı şevk ve istek kalırsa :)

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa
hmm teşekkür ederim .. elimden geleni yapıyorum ama belli süreden sonra belli algoritmaları yapmak gerçekten çok zor geliyor kafa kaldırmıyor artık :)

Kafan Kepçemiki Kaldırmıyo :trl
(kusra bakma sölemesem olmazdı)
Şuanki öğrendiklerin güzel bunlara devam et Bak ozaman Sanal Siber Saldırılar yapıyorsun
Şuan %40 mı %80 çıkarmaya çalış ozaman ellinden kurtulamazlar :)

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa
Yüzde kaçını bilip bilmediğinizi nasıl ölçüyorsunuz bir anlayamadım gitti.

Üsttüm Şöle oluyor Mesala ben HTML ne kadar anlıyorum basit bi web sayfası yapabilicek kadar
buda %80 işaret eder HTML Kolay olduğu için Yüzdelemekte kolay oluyor Mesala PHP %50 biliyorum Nasıl derseniz PHP HTML Kodlarından gelişitilerek yapıldı yani html bilirsem PHP kolay :D

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Üsttüm Şöle oluyor Mesala ben HTML ne kadar anlıyorum basit bi web sayfası yapabilicek kadar
buda %80 işaret eder HTML Kolay olduğu için Yüzdelemekte kolay oluyor Mesala PHP %50 biliyorum Nasıl derseniz PHP HTML Kodlarından gelişitilerek yapıldı yani html bilirsem PHP kolay :D

HTML tasarım PHP kontrol, veritabanı işlemleri vb. Sen gidipte nasıl dersin HTML bilirsen PHP kolay diye?

Adam Haklı Akşamleyin Skype'de konuştuk bana bi kaç kod gönderdi ATM'nin Mantığına yakın bir koddu ;)

Biz onu derste sadece 1 tane + alabilmek için yapıyoruz. Çok zor bir şey değil yani...

Son düzenleme:

TRxxKORSAN

Üye
25 Nis 2016
52
0
Şanlıurfa
HTML tasarım PHP kontrol, veritabanı işlemleri vb. Sen gidipte nasıl dersin HTML bilirsen PHP kolay diye?

Biz onu derste sadece 1 tane + alabilmek için yapıyoruz. Çok zor bir şey değil yani...

:D :D reis kusur bulma kusurlarımızı ört ne yapmamı önerirsin bana programlamayla ilgili boll pratik falanmı ? acemiyim biraz ne çalışmam gerektigini bilmiyorm

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
:D :D reis kusur bulma kusurlarımızı ört ne yapmamı önerirsin bana programlamayla ilgili boll pratik falanmı ? acemiyim biraz ne çalışmam gerektigini bilmiyorm

Örneğin If-Else konusunu öğrenmek istiyorsun. İlk önce bir yazı oku ne işe yaradığını falan öğren. Sonra bir örnekle pekiştir. Uygulamaya geç.
Her kod zamanı geldiğinde, işin düştüğünde aklına gelir. Kodlama mantığında kendine sorarsın; "Şunu yaptırabilmem için ne kullanabilirim acaba?" diye. Önüne çok seçenek çıkar tekrar sorarsın; "En kısa yol hangisi acaba?... Bu şekilde kodlama yapar yazılımcı.

KinqMasterTR

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
762
0
|-Şanlıurfa

Üstadım Yanlış Anlamıyın Ben öle biliyorum hem PHP yüzdesini saladım %50 diye orayı Hem okadar şeyin arasında orası aklınızda takıldı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.