Hangi mobil oyunlarda item satarak gerçek para kazanabilirim?

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-
Mobil bilmiyorum da metin2 den çok fazla para kaldırıyordum Şuan sınavlarım var diye aravermek zorunda kaldım hatta yeni server açıldı orda piyasa çok hızlı döner yakında

MrByALGOS

Yeni üye
12 Ağu 2018
9
0
Oyun olarak bilmiyorum ama mobil üstünden para kazanabileceğin uygulamar mevcut,bunlar tabiki çok cuzi rakamlar.Biraz araştırırsan anket doldurarak veya fotoğraf çekip bunların birisi tarafından satın alınmasından sonra belli bir komisyon kazanabilirsin.

NoobHacker2

Yeni üye
19 Mar 2019
38
0
Growtopia diye bir oyun var.Oyunda "DL" diye bir şey var 20₺ değerinde :): ama tabi onu kasmak için de 100 tane "WL" diye bir şey gerekiyor.Yani tabi zor ama 20₺ da fena değil …
Edit : Oyun bilgisayarda da oynanabiliyor ve ilk başlayanlar "WL" yi bile zor kasıyor.5 WL de 1 lira gerçi ama alan olur mu :incele bilmiyorum."DL"yi alıyorlar ama tabii :):

Son düzenleme:

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Streetbees Görev yaparak kazabilirsiniz
Bounty Görev yaparak kazanabilirsiniz
EyeEM fotoğraf yükleyip satılırsa komisyon alıyorsunuz çok ciddi rakamlar kazanabilirsiniz burdan dolarla calısıyor çünkü

Ödeme kanıtlarını şuana kadar göremedim düzgün görevlerde ayrıca

Growtopia diye bir oyun var.Oyunda "DL" diye bir şey var 20₺ değerinde :): ama tabi onu kasmak için de 100 tane "WL" diye bir şey gerekiyor.Yani tabi zor ama 20₺ da fena değil …
Edit : Oyun bilgisayarda da oynanabiliyor ve ilk başlayanlar "WL" yi bile zor kasıyor.5 WL de 1 lira gerçi ama alan olur mu :incele bilmiyorum."DL"yi alıyorlar ama tabii :):

Oynuyordum satışını yapıyordum üretimi zor geliyordu profesyonel oyuncu değildim 4-5 tane işçiyle günde 8 saat kazım yapıyordum hiç kolaylaştıramadım

İtem değil de hesap satımına gir, mesela pubg. 1 ay oyna kutuları biriktir güzel bir şey çıkarırsan sat.

Denedim olmadı kötü itemler çıkarıyordum hep

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ
Merhaba item nasıl satabilirsin bilmem.Ama hesap satabilirsin.Amacın para kazanmaksa hesabını geliştir ve sat.Ama düzgün paralar ile sat gidipte pubg da Öok iyi bir hesabı 5 tl ye falan satma.Eğer hesap iyi ise 1k ya kadar para kazanabilirsin.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
süpercell firmasının oyunlarına bir bakın. Boş vakti olan insanların tercih ettiği oyunlar genelde o firmaya ait oluyor. Orada hesap yapıp satabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.