hangi os kullanayim ?

triple x

Yeni üye
15 Ağu 2019
3
0
Eğer ilk defa farklı bir os kullanıcaksan ubuntu veya parrot kullan kali linux zor gelebilir

elemantary ubuntu saten gnome yeri pantheon bide kendi appstore var, kali ver parrrot os tabani direk debian. ubuntu da debian basli ama kendi
cok gelistirmis. dedigim gibi parrot ve elemtary arasinda kaldim. secim yapamyorum. ikiside güzel. elemantary appstore du var. ama parrot bütün
programmlar icinde. kali yapmayacagim saten

Son düzenleme:

Liserjik

Kıdemli Üye
11 Ağu 2018
2,180
7
6
Şimdiye kadar pek çok dağıtımı kullandım. Ubuntu, Mint, Kali, Elementary, Parrot ... Hatta Slackware :) ama Pop!_OS 'dan aldığım verimi hiçbirinden alamadım. Ubuntu, Mint olsun hepsinde pek çok şey kurulu halde gelmekte ama Pop'ta 0 bir işletim sistemini size sunmakta (Ubuntu 19.04 tabanlı).

https://system76.com/pop

triple x

Yeni üye
15 Ağu 2019
3
0
saten ha debian ha ubuntu. ubuntuda debian.

ama debian tabiki hepsinin basi.

peki ben simdi bu hackprogramlini ( parrot dakialonlari nerden bulcam isimlerini bilmiyom)
nerden bulacam ?

Son düzenleme:

triple x

Yeni üye
15 Ağu 2019
3
0
selam

biraz ugrasiyordum linuxla. pentest leri nerden indirime cevap vermemistiniz. onu bi daha sorayim dedim birde

milli os systememiz pardus var. oda debian basli. ona ne dersiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.